Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelmindenkinek.hu oldalról...

Miki900505 kérdése:

Hitelmindenkinek.hu oldalról valaki valamit átverés?

Figyelt kérdés
Elküldtem egy emailt jött is vissza egyből válasz. kérte az adataimat kereset stb.. 4490 ft amit kért egy számlaszámra befizetni ügyitézői díjként. Tud e valaki erről valamit? hogy ez is egy nagy átverés e?
2016. jún. 17. 11:00
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Aki eleve szarban lévő embereknek híteld ad vagy ígér, én abban nem bíznék.
2016. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem a honlapjukba.

"Hitel bár listásoknak" menü alatt többek között ezt találtam:

"Szintén kiváló megoldás, de sokkal inkább alternatíva lehet, ha sikerül felkérnünk egy családtagunkat vagy egy barátunkat, aki nem BAR listás, ezen felül pedig megbízható, és rendszeres jövedelemmel is rendelkezik, hogy hadd vehessünk fel az ő nevére egy újabb hitelt"


Ez igazán vicces. Nem elég, hogy behúzzák a csőbe a kedves rokont, barátot, még azt is kikötik, hogy megbízható legyen:)? Aki ilyet le mer írni egy hitelekkel foglalkozó honlapon, hogy "valaki nevére" hitelt felvenni kiváló megoldás, az minden, csak nem szakember...

2016. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!