Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlát hogy tudok...

Paypal számlát hogy tudok nyitni így? Több lent

Figyelt kérdés

Csináltattunk szüleimmel nekem bankkártyát, hogy neten tudjak vásárolni. Paypal számlát akartam nyitni, de regisztrálni ugye 18 év alatt nem lehet, így édesanyám adataival csináltam egyet.

Utaltam volna át a junior kártyámról a pénzt, mikor olvastam a fontos infóknál hogy csak olyan kártyáról lehet pénzt küldeni a számlára, ami a profil nevével megegyező.

Így az lenne a kérdésem, hogy ha csinálok új profilt, és pár évvel megtoldom magam, az vonhat-e valamit maga után, vagy valahogy ezt lehetne-e kivitelezni?



2016. jún. 14. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A bank és a paypal között információ csere van, és az életkor az egyik fontos információ, így nem mennék bele abban, hogy rossz életkorral regisztráljál.

Ebből számla tiltás lesz, és ha volt a paypaleden pénz, akkor azt is buktad.... szóval nem érdemes. Ki lehet magyarázni, és a pénzt is visszakapod, de az sok sok időbe, és papírba kerülne.

Büntetőfeljelentést csak nagy összegű tranzakcióknál tennének.

2016. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen oldalon szeretnél vásárolni, de tanács: én is eleinte ebay-en úgy vásároltam, hogy feltöltötem a paypalt és onnan vásároltam közvetlenül, de most már úgy szoktam, hogy amikor kidobja a fizetést kártyával fizetek csak paypal-on keresztül, így nem kell sz*rakodni a feltöltögetéssel, hanem közvetlenül a kártyáról megy a pénz (tehát több kártyával is lehet vásárolni, csak ezt mindig vásárláskor választod ki), de emellett biztonságos, mert paypalon megy.
2016. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!