Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vélemény a K&H Bank alapkezelő...

Vélemény a K&H Bank alapkezelőjéről?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható? Mennyi a legkisebb összeg amit be lehet fektetni ilyen alapba?

2016. máj. 4. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Éveken át voltam ügyfelük, egy nagy Belga bankhálózat tagja a K&H, mikor volt is náluk botrány, az ügyfelek felé 100%-ban helytálltak, nem úgy, mint a hazai cégecskék (és ugye a K&H-s broker botrány nem tegnap volt, azóta béke és csend a cég körül).



Értékpapír letéti számlát gyakorlatilag 0 forinttal lehet nyitni, egy alapba meg már ha jól emlékszem 500 forint körüli összeggel is be lehet fektetni (persze ennek már az éves 4-5 forint haszna is nagy lesz :))

2016. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, és a legkorrektebb dolognak látszik a jelenlegi befektetési piacon. Kár, hogy csak később értesültem róla, hogy létezik ilyesmi, és normál már már szinte semmit nem fizető közönséges számlán landoltattam azt a kevéske megkuporgatott pénzem mostanáig.
2016. máj. 5. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

azt azért ne feledd, hogy például a kötvény alapok kamatai nagyon csábítóak, mert jelenleg kamat csökkentés van, de ha megkezdődik a kamatemelés, akkor csúnya bukók lesznek rajta azoknak akik most öntik oda a pénzt.



Mielőtt bef. alapot veszel tanulj, érdeklődj, ne csak azt nézd, hogy most 0.5% a bankbetét, és 3% a kötvény alap, mert a 3%-ból percek alatt lehet egy 15%-os bukó a tőkédből is.

2016. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze persze, nem vagyok vakmerő. Illetve, nincs is sok pénzem, az a kevéske amit ilyesmire szánok pedig egyelőre csak indulásnak lenne. Azon bosszankodtam, hogy gyakorlatilag többe került kivennem a bankban egy évre lekötött pénzt (nem milliós tétel hanem csak tényleg kis félretett pénzecske) mint amennyit kamatozott. Ezért kezdtem el olyasmi után keresgélni ami legalább annyi hasznot hoz rá, ami téríti a kezelés és egyéb költségeket. Otthon a dunyhába varrva mégse tart az ember, még kis összeget se sose tudni alapon. Egyébként, abszolút korrekt cégről beszélünk, erről megbizonyosodtam ami a pénzvilágban nem mindenkire jellemző. De most nagyon pozitív benyomásom lett róluk valami miatt.
2016. máj. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!