Mikor szedi le a bank az inkasszót?

Figyelt kérdés
Felfüggesztették május végéig egy eljárást, amire már 14-én a vh kiadta a budapest banknak az inkasszóra való megbízást.Voltam benn a végrehajtóknál kedden, ahol adtak papít is, amit aznap elvittem a bankba-bár egy kekec nőszemély nem épp volt segítőkész, kb. majdnem lehülyézett engem, meg a végehajtó hölgyet- amit elvileg felterjesztettek a központba.Másnap voltam benn bankban, ahol az ügyintéző azt mondja, már levan szedve.Tegnap amikor ránéztem, még mindig ott volt,beszéltem tegnap is a végehajtóval, akik elfaxolták ugyanazt a határozatot, illetve szerdai postával elment ugyanaz a levél. Kérdem én , mi a sz""""t csinál a bank ennyi ideig?Ha a postások nem ilyenek lennének ezen kerületben, ahol élek, nem idegeskednék, de mostanában eléggé himi-humi módon dolgoznak, nem kapunk meg fontos leveleket, értesítőt nem dob be stb. ha szedán küldték el, akkor 6-áa leveszik az inkasszót?Köszi előre is.

2016. ápr. 29. 10:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!