Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valahogy meglehetne oldani...

Valahogy meglehetne oldani hogy átmeneti számlám legyen?

Figyelt kérdés

Egyszeri vásárlásra kellene nem olyan nagy összegben szeretnék fizetni, de kiadni a bankkártya adatokat nem akarom ezért akarok egy átmeneti szémlát ,ha lehetséges.

Úgy hogy elutalom rá a pénzt amennyi kell és el is költöm. Meg lehetne oldani ezt, vagy egy teljesen új bankkártya kell majd?



2016. ápr. 28. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy másik banknál nyitsz egyet, azt használod. Akkor ha ennek a számlának a kártya-számát adod meg, de kb. csak annyi pénz van mindig rajta, ami a konkrét ügylethez kell, nem tudnak lenyúlni róla semmi mást.
2016. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik banknál vagy? Vannak olyan kártyák bizonyos bankoknál, amelyek kifejezetten erre valók, adnak hozzá egy külön számlát, amire annyit töltesz, amennyiért vásárolni akarsz.


Ilyen is van:


[link]


Ennél nem kell megadnod a kereskedőnek a kártyád adatait.

2016. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OTP-nél vagyok ,de megnéztem a MasterPass-t is elég kevés helyet támogat ahol lehet vásárolni vele.
2016. ápr. 28. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

No, az jó, ha OTP-s vagy.


Van egyszer ilyen prepaid kártya. Használhatod majd többször is, ha akarod, annyit töltesz rá, amennyit akarsz. Ha kiadod is az adatát, nem lesz mit leemelni, ha nincs rajta pénz.


[link]



Ezen kívül nem tudom, milyen számlacsomagod van, de többféle számlacsomaghoz is kérhető úgynevezett webkártya. Ott ugyanez a helyzet, átteszel rá annyi pénzt, amennyit költeni akarsz, és arról fizetsz a neten. Annyi, hogy azt a prepaiddel szemben nem készítik el fizikailag, csak egy kártyaszámod, lejáratod, cvc kódod lesz.

2016. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!