Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 14 éven aluli fizethet be otp...

14 éven aluli fizethet be otp bankban ha otp bank ügyfele?

Figyelt kérdés

14 éven aluli fizethet be otp bankban ha otp bank ügyfele?

Anya számlájára szeretnék befizetni pénzt.


2016. ápr. 27. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, fizethetsz be, az átutalás nem korhatárhoz kötött, ettől függetlenül, szükséged lesz a személyidre és a lakcímkártyádra és természetesen, anyukád számlaszámára is.
2016. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

WEB kártyára is befizethetek?

2016. ápr. 27. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ezt nem tudom, de én elsősorban a pénztári befizetésre gondoltam, én amikor utaltam, pár évvel ezelőtt, az tűnt a legegyszerűbb megoldásnak, és nem volt probléma, hogy 18 év alatti vagyok.
2016. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meglepődnék, ha jogilag cselekvőképtelen kiskorútól más számlájára történő befizetést elfogadnának (befizetni csak bankszámlára lehet, kártyára nem)...
2016. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugy kezeltek mnte egy felnőttet.

Sikerült befizetnem.

WEB kártyára nem lehet.

2016. ápr. 28. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!