AXA Bank? Jól értem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Bankszámlát kellene nyitnom.Az az igazság,hogy jövedelemnélkül maradtam,és interneten el kellene adnom nélkülözhető dolgokat pl a vaterán,de nekem nincsen sem bankkártyám,sem bankszámlám.Most néztem az AXA Bank oldalát,és szeretném ha ti is megnéznétek,hogy jól értem-e ? Tehát azt is kérhetem,hogy a saját házunk előtt akár a kapuban írjam alá a szerződést ? Erről a weboldalról van szó.Segítségetekben reménykedem ! [link]



#Axa #netbank #Banksztámla #Bankszámlaigénylés
2016. ápr. 23. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán, más banknál is láttam már ilyet.
2016. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs nagyon fiókjuk, te nem tudsz nagyon bemenni számlát nyitni, inkább kiküldenek egy közvetítőt, hogy azonosítson - ez kell a pénzmosás elleni törvény miatt.
2016. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét választ.
2016. ápr. 24. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért azzal is számolj, hogy év végétől OTP-s leszel, ha az AXA-nál nyitsz számlát, ugyanis az OTP megvásárolta.

Év végén olvasztja magába.


A szerződések természetesen változatlanul élnek tovább. A költségeket meg lehet, hogy módosítja az OTP, de azt akár most is megteheti az AXA is még.

2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!