Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehetek ilyen esetben?...

Mit tehetek ilyen esetben? Átvertek volna? PAYPAL

Figyelt kérdés
Paypallal vásároltam 2 Dollárért, és ha 2 napon belül nem mondom le akkor levonnak még egy vagon pénzt... A pénzt befoglalták, és a supportjuk nem válaszol nem tudom lemondani a szolgáltatást, ilyenkor mit lehet tenni ? nem tudom a paypalom sem lemondani, se a bankkártyám eltávolítani, se semmit... MIT TEGYEK HOGY NE VONJANAK LE MEGINT EGY VAGON PÉNZT? ha nem lehet lemondani, se semmit ? kicsit ideges vagyok...
2016. ápr. 19. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy nem lehet eltávolítani a pp-n a bankkártyát. Ha nem ismered az oldalt, akkor minek használod?
2016. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem ? [link]
2016. ápr. 19. 13:48
 3/3 anonim válasza:

Azért nem engedi eltávolítani, mert egy vagy több tranzakció folyamatban van.


Log into your PayPal account - (Jelentkezz be a PayPal-ba)

Click on history - (Kattints a history-ra)

Check your recent history for any pending/on hold transactions (this will show under the payment status) - (ellenőrízd a recent/nemrégi history-aidat, hogy van-e folyamatban lévő vagy visszatartott tranzakciód (mindezt láthatod a fizetési státusz alatt))

Tehát elösszőr a historyban vond vissza vagy szakísd meg a tranzakcióidat, ha lehet, utána el tudod távolítani a bankkártyád. Ha nem lehet visszavonni, akkor tényleg csak akiktől vetted a szolgáltatást ott kell kutakodnod hogy milyen szerződést fogadtál el.

2016. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!