Budapest Bank.15:15-kor befizettem a számlámra kp-t.17:56 és még SEHOL a pénz. Ez mi? Az nem azonnali?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Banki rendszerhiba lehet, kérdezz rá a bankodnál, remélem megvan a befizetési bizonylat.
2016. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nos. Ez a számla nálam csak befizetésére használatos, ki ill. le soha nem veszek pénzt róla. Érdekes, hogy eddig bármikor ha 5000 vagy ha 300.000 forintot is fizettem be, mindig azonnal ott volt. SMS-t küldenek minden rezdülésről. Most, hogy szemmel láthatóan is nagyobb összeget fizettem be, most a pénz sehol. Elég nagy összegről van szó! Megvan a bizonylat. Minden befizetési bizonylatot őrzök. Amin ellenőriztem a számot, a nevem, mindent, stimmel az összes adat, csak a pénz nincs sehol. De a türelmem elfogyott. Meg a bizalmam is... Befáradok a bankba vagy a rendőrségre. Vagy mindkét helyre. Közben meg keresek egy olyan bankot, ahol nem okoznak lábon kihordott infarktust...

2016. márc. 18. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!