Moln4r kérdése:

Kedvezőbb bankszámla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az imént realizáltam hogy a k&h banknál a számlám díja kb havi 4500-5000ft ...

Ez áll egy csomagdíjból ami 3200 + az üzenetdíjak ami 1300-1500 kb per hó.

A havi keresetem 300-350ezer, havonta kb 4-5 helyre utalok, amikor lehet kártyával fizetek, mondjuk 30 alkalommal, és a neten is szoktam vásárolni(dombornyomott kártya elengedhetetlen).Nem nagyon figyelem a díjakat mostanában, arra lennék kíváncsi hogy ez reális e vagy keményen le vagyok húzva?Épp a bankba készülök hogy kérdőre vonjam őket, és esetleg meszüntessem a számlát, de gyanítom azt fogom hallani hogy ez máshol is ennyi...nézegettem kalkulátorokat, de ezeknek nem nagyon hiszek.Általában túl jól hangzik.Volt olyan ami azt írta ki hogy a BP banknál ez havi 700-ból megvan...valaki világosítson fel legyen olyan kedves.


2016. márc. 14. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Kemenyen le vagy huzva, en CIB-nel vagyok, jelenleg kedvezmeny nelkul fizetek valami havi 500-at meg eves 3-4000-et a kartyaert, de jelenleg fut egy kedvezmenyuk amellyel 30 kartyas fizetesnel elengednek egy csomot a szamlavezetesi dijbol.
2016. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak a sajátomat tudom mondani: OTP netbank-os csomag, Mastercard-al, mely PAYpass-es is, havidíja 580 ft és minden utalás ingyenes (kivéve a tranzakciós díjat, de az máshol is van).

Lehet csoportos beszedési megbízást is adni, de ennek díját nem tudom, mert nem használom.

Az sms értesítő pénzbe kerül, valami 20-30 ft/ db, de nekem értelmetlen, mert netbankon szinte minden nap nézem a számlám.

Ráadásul elég sok bankfiók és automata van, ami azért nem mellékes :-)

2016. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
350e fizetésnél az OTP Prémium Plusz 990, van benne egy értékpapírszámla, bankkártya, webkártya számla és az első 50 értesítő sms ingyen
2016. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"350e fizetésnél ... az első 50 értesítő sms ingyen"


Ne értsd félre, nem kötekedésből írom, csak észrevétel: Na ja, akinek amúgy is van pénze, az kap 50 ingyen sms-t, akinek meg minimálbére van, az meg fizessen, mint a köles :D

Na tipikusan erre mondják, hogy szegény embert még az ág/bank is húzza :D és :-(

(persze, tudom az okát, a jó fizetésű ügyfél a banknál már VIP)

2016. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Na ja, akinek amúgy is van pénze, az kap 50 ingyen sms-t, akinek meg minimálbére van, az meg fizessen, mint a köles :D "


A bank sokkal tobbet profital a te 350k-dbol amit elhelyezel a szamlajukon, mint a minibalberbol, esszeru, hogy az sms-eket mar ingyen kapod meg. Nem jofejsegbol adjak ingyen, kokemeny biznissz.

2016. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erste-nél vagyok, nekem is ilyen összegű havi jóváírásom van a számlán, Kolléga extra csomagban, mellette van egy Joker hitelkártyám.


Az Erste számlám havi költsége 0 Ft, 0 Ft-ért utalok, stb. Erről a számlámról nem kérek SMS értesítőt.


A hitelkártyámról 2-3000 Ft-nyi jóváírást kapok a költéseim után (dombornyomott visa). Ingyen van az SMS értesítő a hitelkártyáról.


Simán lehet Kolléga Extrád, ha nem valami Micimackó Kft-nél dolgozol, hanem egy nagyobb cégnél.

2016. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor megyek helyre rakom ezt a dolgot... :)
2016. márc. 14. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is kicsit soknak tartom.

K&H-nál is vannak kedvezményes csomagok, ahol a megtakarításaid nagyságától függően 50 - 100% csomagdíj-kedvezményt is kaphatsz.

[link]


Szerintem egy sima csomagváltással is csomót spórolhatsz!

2016. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!