Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste banknál hogyan tudok...

Erste banknál hogyan tudok számla fajtát módosítani?

Figyelt kérdés
Olyanba tett a hölgyike, ami nekem egyáltalán nem kedvező, évi 8000.-Ft a MasterCard díjam és havi 300.-at levonnak számlakezelési díjra. Erste Szimpla Bankszámla a neve amiben vagyok már több éve. Ez másik történet, de azért nyitottam akkor számlát náluk, mert az FHT-t az önkormányzat csak Erste Bankszámlára hajlandó utalni nálunk és emiatt külön bankszámlát kellett nyitnom.. Az ügyintéző hölgyike pedig belerakott engem ebbe a számomra nem túl kedvező fajta számlába. Azóta is abban vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy tudnék kedvezőbb díjú számlára váltani az Erste-nél, mi a menete, illetve a jelenlegi számlaszámom megváltozna-e, mert azt nem szeretném. Köszönöm a segítséget előre is!

2016. márc. 11. 03:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Dolgozol? Érkezik jövedelem a számlára?

A számlavezetési díj nagyon baráti. Ami sok, az a kártyadíj. Azt úgy tudod módosítani, ha visszaadod a dombornyomott kártyád és kapsz egy vésett kártyát. Ennél a jelenleg meglévő egyszámla csomagot egyébként rosszabb kondícióval bírnak. Ami jobban megérné az a kolléga, kolléga extra számla, de ehhez olyan cégnél kellene dolgoznod, akivel van együttműködési megállapodása a banknak. Menj be egy fiókba és kérdezd meg, hogy mit tudnak ajánlani.

2016. márc. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "hölgyike" nem "rakott" téged számlacsomagba, hanem a bank nevében olyan szerződést írt alá veled, mint ügyféllel, amilyet te kértél.

Csak, hogy tisztázzuk...


Mivel már két éve nem lehet ilyen számlacsomagot nyitni, ezért nem is mostani a történet, csak most jöttél rá, hogy nem jó neked. Vajon a "hölgyike" vagy a bank hibás-e ebben?


Az Egyszámla még ennél is drágább lenne.

Privilégium számlacsomagok valamelyikét nézd meg. Fent van a hirdetmény a bank honlapján.

A havonta beérkező jóváírások függvényében válaszd ki a neked megfelelőt. És nem muszáj munkabérnek lennie a jóváírásnak, tehát az is jó, ha valaki utal neked havonta.



A számlaszám pedig nem változik a típus módosítástól, csak ha új számlát nyitsz annak lesz új száma.

2016. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!