Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az otp-ben hol van a sorszámki...

Az otp-ben hol van a sorszámkiadó automata?

Figyelt kérdés
Ugye intézés előtt sorszámot kell húzni ezt hol tehetem meg a bankon belül
2016. márc. 2. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden OTP-fiókban máshol, de mindig az ajtó közelében. Szerintem nem lehet eltéveszteni, de ha nem találod, nyugodtan megkérdezhetsz valakit, pl. a biztonsági őrt. Én egyszer nem tudtam, melyik menüpontot válasszam az automatán, és a biztiőr segített. :D
2016. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A bejaratnal. Mivel nincs ket egyforma fiok, ennel pontosabban nem tudom leirni. A Bivanyb*sznad-alsoi 3 szobas fiokban lehet hogy akar 2 meterrel arrebb is van, mint mondjuk a Bp. Florian teri oriasfiokban.


Mondjuk hogy valaki hogy lehet ennyire eletkeptelen, hogy odamenjen megnezni es/vagy a biztonsagi ort megkerdezni, ha elsore nem veri ki a szemet az automata, azt nem ertem.

2016. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ahová én járok ott arra felé van, ahol a vese. Bemész, oszt' balra!
2016. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem mindenhol van, ezen én magam is őszintén meglepődtem a múltkor. Keleti pályaudvaron lévő fiókban jártam, sorszámkiadót nem találtam, sorszámkijelzőt nem találtam, csak tolongó embereket, akik véletlenszerűen mentek 1-1 pulthoz. Lehet, hogy valami átalakítás volt, de botrány, az biztos.
2016. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs, akkor vinni kell magaddal egy számot. Én is úgy szoktam. Csak az a gond, ha jön valaki, aki kisebbet hozott magával.


Bocs. Hülye kérdésre idétlen válasz.

2016. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg balra, ha mégsem, akkor jobbra, ha ott sincs, akkor előre egyenesen.
2016. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!