Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&h automata nem adta ki a...

K&h automata nem adta ki a beutott oszzeget, de kadta a kartyat! Es a bizonylatot alevont penzrol. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Kozben bejott egyroma srac,es azt mondta,tegyem be meg 1X A KARTYAT!AKKOR BEUTOTTEM egy kisebb osszeget 50 erre kiadott 65 ot(nem tudom miert pont ánnyit)ekkor marideges coltam hivtam ak& h telecentert.nem tudtam beszelni veluk!kozben 5obb roma jott volna be az atm be,erdekes pont akkor akrták okis felvenni a penzt,regge fel hetkor.Megijedtem,es kiabaltam,mennyenek ki,feltem,el akarja venni a penzemet.es ha elhagyom az atm et,nekik kiadjak a nbennmarad penzemet!hivtam a rendorseget,dde nem segitettek,ekkor mar kiabaltam,mert feltem,hivtam a ferjem,aki csillapitott,de nemhitte el,hogy a c.ok megakartak tamadni!vegul a telecentert hivtuk fel.akik azt mondtak felvettek az adataimat,es 30 napon belul intezkednek.....mi lesz apenzemmel? Kiadjak masnak ami bennemaradt???mikor jutok hozza a penzemhez.papir szerint kiadott 145 et+ 50et,,de en csák 65 ot kaptam ki.nagyon kivagyok bukva,segitsetek!!!
2016. febr. 2. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Jól megmajmoltak. Valószínűleg az automata kimeneti nyílására tettek egy rátétet, ami visszatartja a kiadott pénzt - tehát az automata kiadta a pénzt, a jóságos "segítő" népek pedig ahogy te kimentél onnan, leszedték az automatáról a rátétet és kivették a pénzt.


Menj rendőrségre és jelentsd fel őket.

2016. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Otp automata csinált már olyat, hogy: visszaadta a kártyát, kiírta hogy vegye el a pénzét- de pénzt nem adott. De az otp egyenleg változatlan maradt.
2016. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Régi trükk: a pénzkiadó nyílást leragasztják celluxszal, így neked olyan, mintha nem adná ki a pénzt.

Tipikus cigány módszer, sajnos ezzel már nincs mit tenni, mivel utólag ezt elég nehéz bizonyítani. :-(

2016. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem értitek.Másodjára kiadott 65 ezret,a 145,és az 50 e helyett.Tehát akkor már működött, de a teljes összeget nem adhatta ki.És néztem, nem volt leragasztva celluxal, vagy hasonló.

Éjsazkás 12 órai munka után mentem.csak az volt a furcsa. hogy egy illető a környékén csak ácsorgott,utána meg már többen odagyűltek, és ez megriasztott...

2016. febr. 2. 13:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem az ebankomon, zárolt összegként szerepel a 195 e ft.(azaz 145 plusz 50 e.) de a felvett 65 nek nincs nyoma.Írtam a K&H banknak,és beszéltem is velük....hát, kitudja mikor lesz ebből valami..:(
2016. febr. 2. 13:51
 6/9 A kérdező kommentje:

Most leírom összeszedettebben,mert akkor nagyon ideges voltam ,Most is, de már nem annyira.


2016.02.02.án reggel 6 óra 10 kor,éjjeli műszakom után,szerettem volna felvenni a fizetésem.Az automatára nem volt


kiírva,hogy híbás lenne,ezért beütöttem a kívánt összeget,145000 ft ot.A gép nem írt ki semmilyen hibajelzést,és


azt sem, hogy nincs elég pénz a számlámon,vagy az automatában.A gép hangosan karistol,majd megállt.Kiadta a


kártyámat,és a bizonylatot

is a 145 e ről. Viszont az automata zárónyílása nem

nyílt ki,és a pénzemet nem adta ki...!!!

Én pánikba estem, most mi lesz,próbáltam felhívni a telecentert,de idegességemben a hosszadalmas menüpont választás


miatt inkább letettem.Egy idegen jött volna be,és az javasolta,próbáljam meg mégegyszer.Ekkor már csak 50 ezer ft


ot mertem beütni.Ismét,kártyakiadás, bizonylatkiadás 50 e ről,és a gép most érdekes módon kiadott pénzt, de nem a


kért összeget,hanem 65 ezret,amin csodálkoztam.a férjemnek telefonáltam,jöjjön segítsen, mert az ATM et nem mertem


elhagyni,mert kétes elemek kezdtek gyülekezni.

Sikerült bejelenteni a problémát,az ügyfélszolgálatos 30 napos futamidőt adott meg,amit én rendkívül sokallok.

A saját keservesen megkeresett jogos tulajdonomhoz nem tudok hozzájutni,a gép meghibásodása miatt????


A fiamnak is szóltam, neki is van K&H s kártyája, próbaképpen beütött egy 1000 ft os pénzfelvételt, de neki már


semmit nem adott ki,és kiírta, hogy nem jó az automata.

2016. febr. 5. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:

"Éjsazkás 12 órai munka után mentem.csak az volt a furcsa. hogy egy illető a környékén csak ácsorgott"


Ilyen esetben be sem megyek az automatához. Sőt, már ismerem a környékemen lévő automatákat és tudom, melyik az, amihez legvégső esetben megye csak, vagy akkor, amikor már nyitva van a bank.

És egyben ez a tanácsom is: ha látsz az automata környékén ácsorgó személyt, inkább ne menj be, várd meg, míg kinyit a bank, illetve válassz "biztonságosabb" automatát.

Mivel a bankoknak általában van kamerájuk is az automaták felett, így azért lehet, majd utána tudnak nézni, mi történt.

2016. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, 3 hét eltelt de még semmi fejlemény.Írtam minden lehetséges helyre, ma bementem a legközelebbi bankfiókba is.De nyugtatgatnak,a pénzem meg sehol, 130 e el lógnak 3 hete.Közben a bankban hallottam hogy 2 idős ember szintén hasonló esetről panaszkodik,és szegények bizonygatják, hogy nem kapták meg a pénzüket.

Szomorú...

2016. febr. 24. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor össze kellene fognotok és feljelentést tenni a rendőrségen. Bár lehet, a bank hivatalból megtette...
2016. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!