Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom aktiválni Paypalo...

Hogyan tudom aktiválni Paypalon a bankszámlám?

Figyelt kérdés
Már jó pár munkanapja semmmi üzenet, le sem vontak 400Ft-ot csak CHECKING-et ír a Paypal.

2016. jan. 22. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem bankszámlád adatait akartad megadni (Ami angolul bank account vagy másnéven checking account), hanem a bankkártyád adatait, amelyet így nyilván az add card menüpontban kell megtenned.
2016. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pont a bankszámlám adatait adtam meg de semmi kódot nem küldtek megerősítésre.
2016. jan. 29. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig ha a bankszámlád számát adod meg PayPalon, akkor minden rendben van, olyankor nem vonnak le semmit ( nem is tudnak), és kódot sem kapsz. Ha a Paypalról pénzt akarsz juttatni a bankszámládra, akkor lesz szükség arra, hogy a számlaszámod meg legyen adva.
2016. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor már kezdem érteni. :)

Ezek szerint csak akkor vonnak le ha a bankkártyám is hozzáadom a fiókhoz?

2016. jan. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!