Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-s bankártyánál lehet...

Otp-s bankártyánál lehet kérni olyat, hogy paypass fizetésnél minden összegnél kérje a pin kódot?

Figyelt kérdés
5000 alattinâl is.
2016. jan. 17. 18:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan erre találták ki az sms értesítést. Amint a tolvaj fizet 5000 alatt a kártyával jön az üzenet a telefonra és mivel nyilvánvaló, hogy nem te vásároltál, azonnal hívod az bank ügyfélszolgálatát és letiltatod a kártyát. Sőt még azt az ellopott pénzt is visszakaphatod.


Nem paypass, de bankkártya sztori: kollégámnak jóval nagyobb összeget loptak le a kártyája adatait felhasználva, és vissza fogja kapni a pénzt.


Tessék nem sajnálni azt a pár száz forintot az sms értesítésekre és rögtön biztonságban vagy.

2016. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

2 perc levakarni a cvv kódot


Amúgy lehet kérni paypass nélküli kártyát.

2016. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Vagy pl. van olyan bank idehaza, ahol egy telefonos alkalmazással tudod ki-be kapcsolgatni a kártyádat.

Paranoiásoknak ez a legtutibb.

2016. jan. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet, és még az 5000-es értékhatárt sem lehet módosítani.

Vannak előnyei a PayPassnak, de pont ezért én nem szeretem.

2016. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Az én bankkártyámon:

- nincs paypass

- letiltottam a netes vásárlás lehetőségét"


És a fára is visszamásztál?

Haladni kell a korral én azt mondom...

2016. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Én is ma kaptam meg a paypass-os kártyámat be is mentem a bankba, hogy ez nekem nem kell de már csak ilyen van úgyhogy én visszatérek a készpénzre a kártya meg elfér a fiúkban.
2016. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Évek óta kártyával fizetek, de még semmi gondom nem volt.
2016. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem véletlen működik jól ez a konstrukció.

Egyrészt vigyázni kell a kártyára, másrészt a lehetséges kár sem nagy az 5000 Ft-os korlát miatt.


Ha a kp-t lopják el, az mennyivel jobb?

2016. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Kp-ba nem tartok magamnál százezreket.
2016. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bankkartyarol sem tudnak szazezreket leemelni, pont a mar tobbszor leirt korlatok miatt.
2016. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!