Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy az CSOK . - nál eltörlik azt a feltételt, hogy nem lehet az igénylő KHR listán?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem.
2016. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Csak azért gondoltam, mert voltam bent bankfiókban, és ott azt mondták, hogy várjak még, mert lehet, hogy eltörlik, mert ez miatt nagyon sokan nem tudják igénybe venni, akkor sem ha nem kell a hitel, csak a CSÓK. :(
2016. jan. 13. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A helyedben várnék, mert még nem jött ki minden részlet a CSOK szabályozásáról. Mivel nem kis horderejű dolog a bevezetése, gyaníthatóan össze-vissza fogják még módosítani a szabályokat.


Azt viszont nem tartom valószínűnek, hogy eltörölnék a KHR-es feltételeket, a bankoknak nem érdeke, hogy rosszul fizető adósoknak hitelezzenek.

2016. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam a hitelre nem lenne szükségem, csak a CSOk -ra, ami ugye vissza nem térítendő, tehát nem látom értelmét a KHR -nek....
2016. jan. 13. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
A csok egy kedvezmény, nem fogod kpban megkapni!
2016. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Említettem kp.t?? Nem a pénzre lenne szükségem, emeletet szeretnénk építeni, telesen külön álló lakást a meglévő családi házra...De jó, hogy mindjárt az jön le mindenkinek hogy le akarja nyúlni az ember a pénzt,
2016. jan. 14. 06:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogják eltörölni pont azért amiért a büntetett előéletet sem, mivel a KHR és a nem tiszta erkölcsi bizonyítvány az állam szemében annak a bizonyítéka, hogy megbízhatatlan vagy.
2016. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Khr listán vagy, de önerőből el tudod kezdeni az építkezést...

Ügyes!

2016. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!