Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eladtam az eBay-en egy cuccot,...

Eladtam az eBay-en egy cuccot, meg is jött a lóvé a PayPal-számlámra (és már fel is használható), de: - Hogy fizessem ki az eBay-nek a jutalékát? - A PayPal-számlámon megjelent, eladás után kapott összeget (GBP), hogy tudom a bankszámlámra utalni?

Figyelt kérdés

Küldi az eBay az értesítést meg a számlát a tartozásról (GBP 9.84), de egyszerűen nem tudom kifizetni! Ha egyszeri online PayPal-es fizetést választok, akkor kiírja, hogy GBP-ben nem, csak EUR-ban és USD-ben fogad el ebben az esetben kifizetést, én pedig a pénznemet itt nem tudom átállítani. Ezért kiválasztottam az automatic payment method-ot, de nem vonja a pénzt, és megint küldött figyelmeztetést a tartozásomról. Pedig a PayPal-számlámon ott van az összeg, amit kaptam az eladott termékért (GBP-ben) és fedezné is azt.


Évek óta használom az eBay-t (UK - brit) és vele együtt a PayPal számlámat is, de eddig csak vásároltam, most adtam el először.



2016. jan. 6. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de írd meg az E-baynek a problémát, és kérd, hogy állítsanak ki egy euró alapú számlát!

Azért nem értem, mert elvileg a PayPal átváltja a számládon lévő összeget a kifizetni kívánt pénznemre.

Majd írd meg itt, hogy mi lett a megfejtés!

2016. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez még az eBay oldalán elakad - ott írja ki a hibaüzenetet (csak USD és EUR) és ott nincs lehetőség arra, hogy átváltsam a pénznemet. PayPal-ig el sem jutok. Az "automatic payment method"-ot választottam ezért, de még mindig nem vonták le. Nem értem, miért nincs egy egyszerű gomb, mint a termékek vásárlásánál, amire rápittyentek és már ki is van fizetve. Vagy csak én nem találom.
2016. jan. 6. 16:58
 3/3 A kérdező kommentje:

A második kérdésemre viszont találtam választ:

[link]

2016. jan. 7. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!