Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay paypal eladás? Eladtam...

Ebay paypal eladás? Eladtam valamit. Hogy fog ez működni?

Figyelt kérdés
Telefonomat adom el és igaz hogy 21 napot várni kell míg megtérül a pénz? Addig telefon nélkül kell lennem? Angliából fogom küldeni a csomagot Amerikába.

2015. jún. 23. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eladtad a telefont, valószínű, hogy telefon nélkül maradsz. A kevés értékeléssel rendelkező embereknél, akik eladnak biztonsági okok miatt nem férhetnek azonnal a pénzükhöz.
2015. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már van egy jó pár értékelésem. Sokszor vettem már és mindig 5 csillagokat kaptam. Ez elég ahoz?
2015. jún. 24. 01:10
 3/3 anonim ***** válasza:

nem, nem eleg!!!

a vasarloi ertekeles az nem ugyanaz mint az eladoi ertekeles

legalabbis az ebay szemeben nem ugyanaz


nekem volt majdnem 200 vasarloi ertekelesem es mikor elkezdtem eladni dolgokat mindig 21 napot varnom kellett a penzre

aztan kb. az 5ik eladas utan mar csak egy hetet kellett varnom

talan a 10. eladas utan lesz hogy a varakozast megszuntetik, nemtom pontosan odaig meg nem jutottam el

2015. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!