Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay eladás után a Paypal...

Ebay eladás után a Paypal meddig nem enged hozzáférni a pénzedhez? Hogy lehet ezt meggyorsítani?

Figyelt kérdés

Elvileg 21 napig zárolják a pénzed az eladás után, de én úgy értelmeztem, hogy ha a vevő visszajelez, hogy sikeres volt a tranzakció, megkapta a terméket, és elégedett, akkor a Paypal megengedi, hogy hozzáférjek a pénzemhez.


De nem ez történt, már megkaptam a pozitív értékelést, én is értékeltem a vevőt, de még mindig zárolva van a pénzem. Mindenképp meg kell várni a 21 napot, nem lehet ezt meggyorsítani?



2013. szept. 15. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell várnod a 21 napot. Meggyorsítani csak akkor lehet ha futárral küldöd az árut (FeDex, UPS, stb.) mert azoknak van nemzetközi nyomonkövetési rendszerük. A magyar posta által adott ragszámotnem fogadják el úgy mint a futárszolgálatét.

Ha emelik a limitedet (a következő lépcső 5000$ ha jól tudom) ez a pénzvisszatartás dolog is megszűnik.


Felesleges e-mailt küldened nekik mert csak egy automatikusan generált válasz e-mailt fogsz kapni a tippekkel amik a USPS rendszerénél működnek.

2013. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, minel tobbet adsz el, annal hamarabb kapod meg a penzed.

En mar tobb cuccot adtam el, elejen kivartam a 21 napot. Most is eladtam valamit, azt irtak, hogy varhato penz hozzaferes Szept 21, de mar multhet penteken jott a PPtol az email, hogy hozzaferheto a penz :)

2013. szept. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is ugyanebben a cipőben járok, február elején eladtam az ebay-en egy terméket, utalta az árát, most már március írunk, látom a pénzem hogy rajta van a paypal-on de még mindig nem tudom levenii a privát (otp-s) bankkártyámmal. És már szükségem is lenne a pénzre. Mire jutottál végül? Nem tenném fel ugyanezt a kérdést ha lehet. Előre is köszönöm a válaszod! Üdv!
2014. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok 21 nap a fizetéstol vagy csomag feladattól számított ? Mert logikusan csomag feladattól lenne
2016. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!