Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bankkártyámon zároltak...

Erste bankkártyámon zároltak 26 ezer forintot egy összegben, holott nem vásároltam ennyi pénzért semmit, írjak a banknak?

Figyelt kérdés

Miért történt zárolás?

Azt írja, hogy:

Zárolás kezdete:

2015.12.28

Zárolás vége:

2016.01.27

Ez azt jelenti, hogy 01.27-én visszakapom ezt az összeget?



2015. dec. 26. 12:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel a TeleBankot? 0-24-ben vannak, mindennap. Segítenek! Nem kell ehhez fiókba menni és megvárni a hétfőt.
2016. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Hívtuk a telebankot, nem lehet ilyen ügyet telefonon keresztül intézni, ehhez be kell menni a bankba.

Voltunk is bent, a kártyámat letiltottam, viszont a chargeback elindításához rendőrségi feljelentést kellene tenni.

Ha feljelentést teszek, akkor a rendőrség szabadon belenézhet a számlámba vagy csak azt az egy tranzakciót van engedélyük felülvizsgálni?

2016. jan. 2. 09:43
 23/23 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem foglalkozik a számláddal, nem ők a NAV, kizárólag ezzel az üggyel. Egyébként tedd meg a feljelentést, mert véletlen kattintással nem lehet vásárolni, többszöri megerősítés kell. Tehát visszaéltek az adataiddal. (N)
2016. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!