Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitelhez tényleg...

Személyi hitelhez tényleg kell vezetékes telefon? Miért is?

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze meg személyi postagalamb is kötelező.
2015. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Komolyan írtam a kérdésem, ha nem tudsz rá rendes választ adni akkor ne is írj...

otp, cetelem is kérte, addig nem akarnak adni egy ismerősömnek...

2015. dec. 4. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez totál hülyeség. Vagy a haverod nem fogta fel mit akarnak tőle, vagy te nem....
2015. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem a vezetékes a feltétel, bár komolyan mondom, pár éve még szó szerint így ment. de hogy még ma is... tulajdonképpen el tudom képzelni, de nekem is van hitelem, és első körben ezt kérdezik, majd utána megfelel nekik az ELŐFIZETÉSES mobil is.

a legtöbb helyen pedig már bármelyik havi közüzemi számlával ki lehet ezt váltani, pl. villanyszámla.

azt akarják látni, hogy a havi kötelezettségeidet képes vagy-e havonta fizetn, nem csúszol-e meg.

2015. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel töltőre és máris vezetékes lesz a mobil. Egyébként nem kell.
2015. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utána olvastam és tényleg kérik ;)


[link]


ALAPFELTÉTELEI:

- Vezetékes telefonon való közvetlen elérhetőség a tartózkodási címen, vagy munkahelyen.

2015. dec. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!