Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy adott cégnél vállaltam...

Ha egy adott cégnél vállaltam hűségnyilatkozatot TV + Internet + Telefonra (vezetékes), akkor kisebb csomagra válthatok ugyanígy hűségnyilatkozattal pl. : csak TV és Telefonra kötbér fizetése nélkül?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 06:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és persze ugyanennél a cégnél maradnék, csak kisebb csomagba szeretnék lépni.
2014. ápr. 4. 06:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi van a szerződésben.

A felfelé módosítást mindenhol megengedik. te most lefelé akarsz, ezt nem tudom.

2014. ápr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A T nem enged csak felfelé módosítani hűségidő alatt. Másnál meg meg kell kérdezni.
2014. ápr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem T-home-os vagyok. Elolvastam a szerződést lehet szerződést módosítás csinálni 1 évbe egyszer ha..

a) premium csomagot szeretnék bekapcsolni

b) premium csomagot kikapcsolni

c) a szolgáltató szerződés módosítása után 15 napon belül én is módosíthatok a szerződésen.

d) ha az előfizető igénye megváltozott akció vagy egyéb okok miatt, de ebben az esetben kikötik, hogy a szolgáltató nem köteles elfogadni azt. tehát ha mind 2 félnek megfelel.


na mindegy inkább telefonálok...

2014. ápr. 4. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet,de sanszor, hogy elég nagy kötbért kell fizetned!
2014. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!