Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP bankfiókomba ha próbálo...

Az OTP bankfiókomba ha próbálok belépni, nem jön az sms az azonosítóval, amivel be tudnék lépni! Miért fordulhat ez elő? Mással is megtörtént már?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve használom, soha nem fordult eddig ilyen elő, bármelyik napszakban is próbálkoztam a belépéssel, 10 mp-n belül jött az sms. Mi lehet ennek az oka? Nálam van a gond, vagy túlterhelt lehet a rendszer? Tapasztalatok?

Köszi a választ!


2015. nov. 30. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam így, felhívtam őket, megnézték a rendszerben és ott azt jelezte hogy kiment. Mondták, hogy nézzem meg, nincs-e tele a memória, esetleg indítsam újra a telefont.

Aztán küldtem magamnak másik számról sms-t és azt sem kaptam meg, tehát szolgáltató probléma volt.

2015. dec. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta megoldódott szerencsére. A telefonommal volt baj, csak újra kellett indítani.
2015. dec. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!