Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal egyenlegem nulla, mit...

Paypal egyenlegem nulla, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Magyar kártyához van kapcsolva, kijöttem Angliába, azóta nem tudok vele venni semmit ebayen. (Még nincs itteni kártyám.) Azt írja ki, hogy a kártya tulaja elutasította, belépek paypalra; nulla forint. A nyáron új kártyát kaptam, aktiválva lett, már írtam a magyar banknak is reklamációt, de nem az ő hibájuk, azonban mégsem kapcsolódik a paypal a kártyámhoz, mi a fenét csináljak vele? Napok óta keresem, hogy hol a hiba. :D
2015. okt. 4. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a Paypal rendszerében kártyával fizetsz, akkor az egyenleged mindig nulla lesz. Akkor lesz egyenlegeden, ha: 1. valaki küld neked pénz egy másik accountról 2. te magad töltöd fel, de nem kártyával, hanem banki átutalással. Ha a kártyás fizetés nem működik, akkor egyszerűen nincs rá fedezet a bankkártyához tartozó bankszámlán. A te dolgod gondoskodni arról, hogy legyen pénz a sikeres tranzakcióhoz.
2015. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"A nyáron új kártyát kaptam": És PayPalon megadtad az új kártyád adatait? (Csatoltad az új kártyát?)
2015. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
paypalon sosem fog látszani a bankszámlád egyenlege. 2 különböző cég, semmi közük egymáshoz!
2015. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Á, nincs rá fedezet, csak száze+. Ez bosszant, van pénz a számlaszámomon és nem működik.... Megadtam az új adatokat, el is fogadták, még mailt is kaptam.
2015. okt. 4. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha, szuper. De az egyenleg akkor is nulla marad, ez még nem jutott el a tudatodig?
2015. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert nem olvasod at mielott elkuldod a kerdest? Mit akarsz pontosan?


"kijöttem Angliába" - nyaralni? Mert akkor ez minket nem erdekel, felesleges info.


"kijöttem Angliába" - huzamosabb ideig elni? Mert akkor ugye volt annyi eszed, hogy a Paypalon a cimedet megvaltoztattad, ugyanis ha most rendelsz valamit eBayen, akkor az elado a Paypalon regisztralt cimre fogja postazni a cuccot (Magyarorszagra).


Ha Angliaban elsz es a Paypalon megvaltoztattad a cimedet, akkor csakis a lakhelyednek megfelelo bankkartyat tudsz hozza csatolni, vagyis tessek megvarni, amig lesz angliai bankkartyad.


"nincs rá fedezet, csak száze+" senkit NEM erdekel, felesleges info

Guglizzad mar ki a Paypal hasznalatatot, olvasd el es ha meg a tovabbiakban van kerdesed szivesen valaszolunk. Ha elolvasod a hasznalatat, akkor tudni fogod miert nulla a Paypal egyenleg, es mikor lesz nem nulla. Tudni fogod, hogyan kell kartyat hozzacsatolni (levonjak a 400 forintot, vagy x angol fontot, amivel megerosited a kartyat) es meg sok masik hasznos infot.

2015. okt. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!