Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fizethetek-e be pénzt valakine...

Fizethetek-e be pénzt valakinek a bankszámlájára úgy, hogy csak a nevét tudom és a címét, a számlaszámát nem?

Figyelt kérdés
Ezen kívül csak azt tudom, hogy melyik banknál van. Az illetö személynek a számlájára fizetnék be egy bizonyos összeget, a számlaszámát azért nem tudom vagy kérdezhetem meg, mert nem fogadná el a segítséget, így inkognitóban juttatnám el hozzá a pénzt, ha lehetséges..
2015. szept. 27. 19:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Miért írnám le? Nem bírtál értelmesen hozzámszólni, kijelentetted minden körülmény és befolyásoló tényezö ismerete nélkül, hogy 'szerencsétlen tehetetlenség ' vagyok. A kérdés nem a te ötleteidre volt kíváncsi, ezáltal a válaszod nem hasznos. Nem adtál nekem semmilyen használható segítséget, söt, még sértöen is nyilatkoztál rólam. Számomra egy intelligencia-hiányos nulla vagy, eszem ágában sincs neked sztorizni. Ha azonban a kedves elsö válaszoló kérdezte volna a szituációt, minden további nélkül részleteztem volna a helyzetet, hisz ö értelmes választ adott a feltett kérdésre, a tiszteletet megadva nekem, a kérdezönek. Vegyél példát, ha tetszik, ha nem, nyalogasd a sebeidet. Nekem mindegy.
2015. szept. 28. 14:33
 12/13 anonim ***** válasza:
:D ez kész. Minden megoldásra van egy (újabb) problémád, igaz? :) Kamu vagy! Szia!
2015. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egy megoldás,ha még aktuális lenne..


Posta piros csekk.

Igaz kell feladót írni, de reális összeg alatt nem kérik az igazolványt és nem foglalkoznak a feladóval.

Ha feladó ként egy létező alapítványt adsz meg és több tételben, több napon küldöd az összeget talán nem fog fáradni a tovább küldésével .Ha mégis jó célokra megy.

Az is megoldható, hogy veszel egy ajándékot.Mobil...arany rúd,vagy ami az ajándék összegének megfelel és csomagküldővel kiviteted mint távnyeremény.Az indok a te képzeletedre van bízva.

Feladó egy olyan posta fiók ami nincs.(Postán szerintem ellenórizhető).

2016. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!