Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal saját folyószámlára...

PayPal saját folyószámlára utalás (withdraw) hogyan működik?

Figyelt kérdés

Fizettek nekem PayPalre, és a rendes bankszámlámra szeretném utalni (withdraw).

Otp-s a folyószámla, és amikor a számot megadom, kell-e a kötőjel? (pl xxxxxxxx-xxxxxxxx) Nehogy visszadobja a PayPal rendszer, mert az kb. 1500 Ft levonásba kerül, és a pénzem sem érkezik meg.

És milyen formátumban adjam meg a bank nevét? OTP Bank vagy OTPVHUHB?



#fizetés #bank #PayPal #netes bank
2015. aug. 18. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam kötőjelekkel van. A számlaszámnak 24 jegyűnek kell lennie, emiatt a 2x8 jegyű OTP számlaszám végére a kötőjel után 8 darab nullát kell írni. Fontos, hogy ez egy belföldi átutalás lesz a Paypal részéről, a magyarországi Unicredites számlájukról. Emiatt a bank magyar nevét kell megadni és NEM a SWIFT/BIC kódot.
2015. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beírtam kötőjellel, de továbblépésnél kiszedte a kötőjeleket... (?)
2015. aug. 19. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiszedte, de a pénzt sikerült átutalnia, vagy nem? Engem is érdekelne, mert érint a téma!
2015. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!