Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal-ról hogyan lehet saját...

PayPal-ról hogyan lehet saját banki számlára utalni?

Figyelt kérdés

Már elolvastam pár ezzel kapcsolatos kérdést, de nem találtam meg rá a helyes választ, ugyanis rákattintok a PayPal oldalán arra, hogy Withdraw, és itt kiválasztom, hogy magyar bank, de ezt követően nekem olyan oldal jön ki, ahol ugye beírom, hogy mennyit akarok utalni és alatta pedig hogy hova és itt kijön nekem egy OTP bank checking nevű számlaszám, aminek csak a vége van odaírva, de az nem az én számlámnak a vége.. Ha pedig ott rákattintok, hogy további számlaszám hozzáadása és beírom az enyémet, akkor azt írja, hogy már hozzáadtam.

Remélem valaki tud segíteni.

Előre is köszönöm!



#paypal utalás bank
2014. dec. 3. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Profile -> Add or Edit Bank Account

Itt milyen számlákat látsz?

2014. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy kevered a bankszamla es a bankkartya szamokat??
2014. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!