Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Itthoni bankszámlámról (CIB)...

Itthoni bankszámlámról (CIB) utalhatok-e nagyobb összeget (saját) amerikai bankszámlámra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, miert ne?
2015. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást. Csak azért problémáztam, mert itt Forint van a számlán (elég sok) és az ugye a kinti számlára dollárban kell, hogy érkezzen.

És online utalásnál elég csak a kinti bankszámla számot beírni és mehet?

Vajon mekkora költséget jelent ez? Tudja valaki?

2015. júl. 13. 16:44
 3/6 anonim válasza:
Irigyellek..nem adnál kölcsön? :)
2015. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem arról van szó, hogy nyertem a lottón!

Nagyon is kell a pénz.

2015. júl. 13. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
bankod átváltja neked megfelelő díjért az utalásodat..
2015. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uristen, NE!!!!


En is annak idejen CIB szamlarol kuldtem ide magamnak az USAba (anno Bank of Americanal volt szamlam) es amellett hogy legalabb egy hetig tartott, egy rakas lovet levontak, mert a CIB banknak egy amerikai bankkal SINCS kozvetlen kapcsolata ezert kozvetito bankokat hasznalnak, aminek dija van, PLUS az atvaltas miatt egy csomot buktam a penzen.


Ha van Paypalod es van otthon valakinek Paypalja, akiben megbizol (vagy ha nincs akkor letrehozol egyet anyukadnak, felteve hogy o hozza tud ferni az otthoni penzedhez) akkor Paypalon keresztul tudtok utalni egymasnak es annak sokkal kisebb a dija, es a penz azonnal a Paypal egyenlegeden van, amit "withdraw" menupontban kiutalsz egy itteni bankhoz es kb 2 napon belul mar kezedben a zoldhasu.


De menj be a bankodba, kerdezd meg mennyi es kerdezd meg a Western Uniont is meg a postat is (USPS is kuld penzt kulfoldre es a magyar posta is szerintem)...


De ha neked csak a bank jo, akkor csak nev, szamla szam es swift code kell (ABA ill. routing number-kent is ismeretes) amit a bankos meg tud mondani neked.


(itt van hogy mi micsoda: [link]

2015. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!