Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik most a leg kedvezőbb...

B.Andrea28 kérdése:

Melyik most a leg kedvezőbb hitel? Van e olyan hitel amit nagyobb osszeggel is lehet törleszteni (a havi törlesztö 20. 000ft de ha esetleg van 50. 000 akkor anyit fizetek be?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 16:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%
A 95e havi keresetedre semmilyen hitelt nem fogsz kapni, sem lakasra, sem semmi masra. Gondolkozz mar egy kicsit, ha nehezen is megy: a havi rezsid MINIMUM 20e forint (villany, gaz, viz), es akkor meg nagyon alabecsultem. A 95e fizetesedbol maradt 75e, ebbol kellene a hitelt kifizetni (legyen 20e), marad 55e forintod MINDENRE. Erted, futes, etel-ital, munkabajaras, ruhazkodas, stb.
2015. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
igen a nettóm,6 éve van folyamatos munkaviszonyom , takarékba érkezik folyószámlára , élettársam van és 1 gyerekem , ha tudom igénybevenném a csokot nincs hitelem csak a számlahitel amit bármikor vissza tudok fizetni , havi 20000ft kb,adóstárs is ha nagyon szükséges igen .
2015. júl. 14. 20:49
 13/23 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy a 95 kevés de ez csak az én fizetésem , teis gondolkodhatnál kicsit és nemgondolom hogy a bank az alapján adja meg hogy elgondolkozik hopgy vajon én megtudok e majd élni a maradékból vagy sem .
2015. júl. 14. 20:52
 14/23 A kérdező kommentje:

De lehet az lesz a legjobb ha veszek egy bombabiztos sátrat meg egy telket nemkell hozzá se hitel se rezsi ,az önerőmet meg a szél fujta össze mert gazdag nagybácsim sajna nics

:)

2015. júl. 14. 20:55
 15/23 anonim ***** válasza:
30%

Ok, akkor nézzük sorjában. Egy gyermek után akár egyedülállóként is jár a CSOK. 5-600E Ft-ot kaphatsz attól függően, hogy hány m2-es lakást veszel. Élettársról is jó lenne többet tudni, vele pl mik a terveid? Közösen vennétek lakást, vagy csak Te lennél tulajdonos? Neki is van jövedelme?

A nettód valóban elég kevés, de azért nem megoldhatatlan a terved, ennyi hitelt össze lehet hozni a megadott adatok alapján.

Nem írtad, hogy havi szinten mennyi részletet tudnál vállalni?

Tudok neked konkrét ajánlatokat is küldeni, de ha biztosra szeretnél menni, az távgyógyításban nem megy:)

Hitelképességet csak konkrét adatok, dokumentumok alapján vizsgálok.

2015. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok hatalmas összeget felvenni max olyan 1,5 miliót , együtt olyan 150-160at keresünk olyan 20 000 ret kbbetudnék mimden hónapba vagy többet is ha nagyon szügséges . Vagy ha olyan van akár többet is ha marad. Itt takarék van csak így fogalmam sincs a többi bank hiteleiről
2015. júl. 14. 21:38
 17/23 anonim ***** válasza:

"Van 3,2 m és egy 5,5 ös házat szeretnénk megvenni."

Ezek alapján hogyan jött ki az 1,5M Ft hiteligény?:)

Takszövök ajánlatát nem ismerem, de íme az egyik legkedvezőbb megoldás Otthonteremtési kamattámogatott kölcsönnel, 1,6M Ft hitelre.:

Havi részlet fix 8000Ft + mellé egy 57 hónapos 20.000Ft-os lakáskasszát is fizetni kell, amivel a hitelt végtörleszteni lehet a 60. hónapban

Összes befizetés ezzel a módszerrel 28.000Ft * 60hónap = 1.680E Ft, tehát a hitel szinte kamatmentes lesz.

2015. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

'nemgondolom hogy a bank az alapján adja meg hogy elgondolkozik hopgy vajon én megtudok e majd élni a maradékból vagy sem'


ITT tevedsz te egy baromi nagyot. A banknak nem erdeke, hogy olyannak adjon hitelt, aki kb. 50% valoszinuseggel az elso evben bedol vele. Te pont ilyen lennel.


Hagyjuk ezt az egesz temat, annyira durvan el vagy rugaszkodva a valosagtol, hogy tok mindegy mit mondunk, ugyis csak annak hiszel, aki felrajzolja neked a rozsaszin almodat.

2015. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

A1,5 ugy hogy van még egy ház amit elszeretnénk adni így max annyira lennne szükség . Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a válaszokat ! :)


Kedves következő hozzászóló nem tudomire alapozod hogy én olyan vagyok aki beledől egy eltervezett dologba és nemtud kiadni havi plusz 20-25 ezer ft- ot vagyis a te elméleted szerint én egy olyan ember vagyok aki hitel felvétel utánn nemtudok törleszteni nemértem miért . Vagy azért mert nem keresek 200 ezret havonta mint te . Nekem ez nem probléma ott ahol én lakom ez a kereset már sok embert kihúza a szarból sőtt megváltás lenne de ahoz nekik kicsit odakéne tenni magukat ,na meg én itt segítséget kértem és a másik hozzászólótol kaptam is nem csak olyat amit te írtál mert az szerint csak annak lehet hitele aki milliókat keres aki meg nem az dögöljön meg gondolom valahogy így gondoltad nem ? Mert te értesszhozzá hitelzseni . Szeriintem te valszeg nem kaptál ezekszerint . De én nem itélkezek feletted . Mert a te szavaidból csak azt lehet kivenni hogy ilyen szerencsétlennek mint én nem is lehet sőt sosem lesz saját lakása de neked legyen öt sok boldogságot hozzájuk !

2015. júl. 14. 23:32
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, egészen biztos, hogy jó eséllyel pályázhatsz egy ilyen kis hitelre, hiszen rendelkezel bőven önerővel. Mivel több, mint 50% az önerőd, ezt több bank is azzal díjazza (pl OTP, FHB, K&H), hogy kevésbé szigorú a jövedelem elvárás.

Azt javaslom, ha már konkrét házat találtál, jelentkezz újra és akkor kellene pontosítani a teljes folyamatot és a lehetőségeidet.

A CSOK is menni fog a meglévő gyermekre, mert akár egyedülállóként is megigényelhetnéd. Vállalni viszont nem tudtok újabb babát, mert ahhoz már házasnak kellene lennetek.

2015. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!