Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik most a leg kedvezőbb...

B.Andrea28 kérdése:

Melyik most a leg kedvezőbb hitel? Van e olyan hitel amit nagyobb osszeggel is lehet törleszteni (a havi törlesztö 20. 000ft de ha esetleg van 50. 000 akkor anyit fizetek be?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 16:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Rengeteg hitel van, én is fel tudtam volna venni egyet havi 20 e törlesztővel, de csak 300 ezret adtak volna - a kérdés szerintem inkább az, hogy megfelelsz-e a banki feltételeknek?

Ha igen, akkor nem hiszem, hogy van olyan bank, amelyik tiltakozna, hogy többet akarsz fizetni :-)


Sajnos-Hála Istennek a bankok nagyon megszigorították a feltételeket - így leggyakrabban abba futok bele, hogy nem is felelek meg.

2015. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem a megfelelés a lényeg hanem a kamat. És a törlesztés .ha tudnál pár kedvezőt mondani az jólenne !
2015. júl. 14. 16:29
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Joember, mire kell a hitel? Autora, lakasra, szemelyi kolcson, aruvasarlasra? Altalanos 'hitel' nem letezik, szerintem te magad se tudod mit akarsz...
2015. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ház vásárlásra! Nő vagyok egyédként lehet azért értelmetlen kicsit a kérdés .
2015. júl. 14. 17:24
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Házvásárlásra is nagyon sokféle hitelt lehet kapni, ezért először az alapdolgokat kellene tisztázni:

- mennyi megtakarított pénzed van a vásárláshoz?

- milyen áron keresel ingatlant?

- hol szeretnél lakást venni?

- hitelképes vagy-e a kért hitelösszegre?


Az, hogy melyik a legkedvezőbb hitel, attól is függ, hogy Te milyen feltételeknek felesz meg. Sokkal jobb hitelt kap pl egy olyan ember, akinek sok pénze van és magas a jövedelme, mint az, aki minimálbér körül keres és alig van valami megtakarítása.

Adatok hiányában nem tudom megmondani, a Te adottságaid szerint számodra melyik lehet a legjobb hitel.

2015. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Mégis hogy mondjunk így valamit, ha nem tudjuk, van-e önerőd, mennyi a kereseted? stb.


Nos, a kedvedért azért megnéztem egy hitelkalkulátort:

8 millió felvételénél - ha megkapnád egyáltalán - havi 200 ezer ft kereset mellett, 20 ÉVES FUTAMIDŐvel a havi törlesztő részlet 49.965 ft.


De 5. millió felvételénél is havi 33.000. ft.


Minden embernek más feltételekkel, személyre szabottan ajánlják a hitelt, tehát hiába mondom, hogy ez és ez a legkedvezőbb: amit megkaphat x, azt nem kaphatja meg Z.


Na, azt most lehet lehúzni, mert nem tudtam segíteni :D (mert úgyis mindig ez megy :-( )

2015. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
5-ös, szinte ugyanazt írtuk- mintha csak összebeszéltünk volna! :D
2015. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Van 3,2 m és egy 5,5 ös házat szeretnénk megvenni. Havi keresetem 95 ezer ft .
2015. júl. 14. 19:40
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

OK, ez így már ad némi támpontot, de még mindig rengeteg a kérdés.

Ez a kereset a nettód?

Mióta van munkahelyed?

Folyószámlára érkezik a béred? (Ha igen, melyik bankba?)

Van eltartottad?

Családi állapot?

Szeretnél igényelni CSOK-ot?

Van bármilyen meglévő hiteled?

Havonta mennyi részletet tudnál vállalni?

Adóstársad is van, vagy lenne, ha szükséges?



Elméletileg, ha minden stimmel, tudnék neked

2015. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
7-es, nyilván azért írtunk egyformát, mert értünk hozzá, hogy működnek ezek a dolgok:).
2015. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!