Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak diákszámlát? Az...

M1A1 kérdése:

Hol nyissak diákszámlát? Az OTP megéri?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a számla majd nyári munkára, ösztöndíjra, meg online fizetéshez kellene. Nem tudom, melyik banknál nyissak számlát. A bankracio.hu-n néztem bankot, megadtam a paramétereimet és ott az OTP volt 1. helyen, viszont azt hallottam, hogy ott nagyon "lehúzzák" az embert. Ezért gondoltam, hogy felteszem itt ezt a kérdést. Fontos, hogy a számlavezetési díj 0 Ft legyen, mert sajnos nem vagyok túl sok pénzzel megáldva...


A válaszaitokat előre is köszönöm.



2015. júl. 13. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az OTP Junior számlánál díjmentes a számlavezetés és 1 éves díjmentes kártyát is kapsz hozzá. Azt nem tudom, hogy az utalás is ingyenes-e...
2015. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Diákazámlában tökéletes az otp. Felnőttként meg majd meglatod, melyik jobb. Nekem 30 évesen is jó az otp.
2015. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok... én úgy értelmezem, az utalás is ingyenes lehet...


"számlád egyenlegéről egyszerűen tájékozódhatsz az OTPdirekt szolgáltatások segítségével interneten, telefonon vagy akár a mobiltelefonodon keresztül is. Junior számládhoz 2 OTPdirekt szolgáltatáscsomag közül is választhatsz


havidíjmentes Junior Light: az OTPdirekt szolgáltatások (kivéve OTPdirekt Bróker) havidíj-mentesen igénybe vehetőek, és az üzenetek díja is kedvezményes


Fix havidíjú Junior Extra, mely keretében valamennyi OTPdirekt szolgáltatás igénybe vehető (az OTPdirekt Bróker kivételével)."

2015. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor marad az OTP.
2015. júl. 14. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!