Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldre milyen itthoni...

Külföldre milyen itthoni diákszámlát nyissak?

Figyelt kérdés

Most kezdem az egyetemet, külföldön fogok tanulni. Az elsődleges számlámat egy kinti banknál fogom nyitni, de a kezdeti időkben szükségem lesz egy magyar bankszámlára is. Melyiket ajánljátok ilyen célú használatra?


Fontos lenne, hogy ne legyen semmilyen "tartós" díj (számlavezetés, kártyahasználat stb.) mert gyakorlatilag nem fogom használni a számlát, illetve, hogy ingyenesen utalhassak vele a külföldi számlámra.


2010. júl. 22. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan szamlat biztos nem talalsz, ahonnan ingyen utalhatsz kulfoldi szamlara.

Minden banknal vannak minimal szamlacsomagok, amikert keveset kell fizetni, de ezeknel altalaban meg dragabb az utalas, mint azoknal, amelyiekert tobbet kell fizetni. Igy is, ugy is a bank jar jol mindig...

2010. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem OTP Junior van. teljesen ingyenes (24 éves korig asszem), csak pénzfelvételért kell külföldön fizetni, de én mindig kártyával fizettem, így megúsztam azt is. :P (Angliában szinte mindenhol elfogadnak kártyát :)))
2010. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!