Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak "diáksz...

Melyik banknál nyissak "diákszámlát"?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a nyáron dolgozni fogok és a fizetésemet a bankszámlámra utalnák. A legtöbb banknak vannak külön ajánlatai diákok, fiatalok, tehát 14 és 24 év közöttiek számára, de nem nagyon ismerem ki magam a pénzügyekben, nem tudom, mi alapján kéne választanom.

Egy szempont lenne fontos, hogy a majdani bankkártyám Mastercard vagy Visa legyen, hogy vásárolhassak PayPassel.

Előre is köszönöm a segítséget!


2012. márc. 6. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
OTP junior.
2012. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol, csak ne az otp-nél...!

Szivatják az embert, alig adnak kamatot, költséget mindenért számolnak, sokat kell sorbanállni náluk, és a bankszámla megszünetés is sokba kerül.


Ennél sokkal jobb bármi más bank.

2012. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"alig adnak kamatot"


Milyen kamatról beszélsz?:D Egyik bank se ad magas kamatot, főleg nem olyan kis összegre, amit a kérdező akar majd tartani rajta:D


"költséget mindenért számolnak"


Nincs számlavezetési díj, éves kártyadíj stb... És havonta az első pénzkivétel ingyenes. Nem tudom miről beszélsz.


"sokat kell sorbanállni náluk"


Ez helyfüggő. Én egy nagynak mondható városban lakom és nem kell sokat sorban állni. Egyébként ilyesmi mindegyik banknál előfordul...


"és a bankszámla megszünetés is sokba kerül"


???


Tévedés ne essék, nem védeni akarom az OTP-t... De azért valótlanságokat ne állítsunk már róla. Mellesleg nem létezik olyan bank, ahol minden tökéletes. Ahol nem kell fizetni a pénz kivételnél, ott beszedik másból a pénzt...

2012. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kapo1588 ***** válasza:

hello


A diákszámláknak mind alacsony a kamata. De nagyrészt mind ingyesen szóval bármelyiket választod nagyon mellé nem tudsz nyúlni. Nekem az erste diákszámlám még mindig megvan hiába máshova érkezik a fizetésem. ingyenes enni nem kér és vannak napi kamat akciók:) Annyiból tudom ajánlani még talán ezt hogy ha diák vagy hogy itt kisebb összegeket is le tudsz kötni netbankon keresztül. már 10 000 ftot is ami tudom h alig fog kamatozni, de szerintem legalább elkezdhetsz gyűjtögetni és arra pedig tökéletes.

2012. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem K&H Trambulin volt, az FHB Hello-t meg most ismerem. Nézz utána részleteiben neten, szerintem mindkettő jó.
2012. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!