Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van még 1 és 2 forintosom,...

Ha van még 1 és 2 forintosom, azokat be lehet még váltani a Nemzeti Banknál?

Figyelt kérdés
Nincs sok, olyan 50 forintnyi van talán.

2015. júl. 2. 14:01
 1/9 anonim válasza:

Már nem lehet beváltani sehol pénzként. Fémként nem tudom átveszik-e valahol. Nálam is van még valamennyi.

[link]

2015. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul mehet, ha 50 forintot akarsz beváltani. Inkább tedd el emlékbe, mert valószínűleg soha nem lesz már 1 és 2 forintos. Aztán majd pár év múlva jó lesz gyűjtőknek.
2015. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Megnéztem újra, összeszámolva végül 200 Ft körül van, abból már kijön egy csoki :). Most tartok nagy selejtezést, megtaláltam ezeket a régi pénzeket, ezért szeretnék megszabadulni tőle. 200 Ft-ot annyira nem sajnálok, de azért nem szeretném csak úgy kidobni. Szerintem be nem olvaszthatom.

2015. júl. 2. 17:17
 4/9 A kérdező kommentje:
De átvenni talán csak átveszik, nem baj ha nem fizetnek érte, csak nem akarom kiszórni a világba. Párat azért megtartok.
2015. júl. 2. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Bp-i vagy? Ha igen, hányadik kerület?
2015. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megértem az álláspontodat, én is szeretek mindent újrafelhasználni, ez pl jó kisszínházi kellék lenne... Egy tarsolynyi arany :)
2015. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért szeretnéd tudni, hogy hol lakom? Egyébként ironikus ez az egy tarsolynyi arany, mert tényleg egy tarsolyban őrizgettem:)
2015. júl. 3. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
esztabarmot
2015. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.
2016. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!