Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál éri meg bankkár...

Melyik banknál éri meg bankkártyát csináltatni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek az ilyesmihez szóval jól jönne egy kis segítség nagyon :) milyen tényezőket érdemes vizsgálni stb...most érettségiztem nem tudom hogy most egyáltalán van-e lehetőség valamilyen diák kedvezményt igénybe venni,szóval ez ügyben is nagyon megköszönném ha valaki felvilágosítana :) előre is köszönöm :)

2015. jún. 27. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
otp
2015. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon tömör válasz :D esetleg ki tudnád fejteni kicsit bővebben hogy miért,mik az előnyök,hátrányok,személyes tapasztalat stb ha szépen megkérlek? :)
2015. jún. 27. 00:47
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

[link]


nézd meg az aktuális a kondíciós listákat a fenti cikk alapján ((a cikk régi, több számlacsomag megszűnt már ill bank is kivonult Magyarországról vagyis a költségek már biztos nem jók, de a számlacsomagok neve valószínűleg maradt)

2015. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kiszámolós cikk már elég elavult. Amit nézni kell, az minden banknál a hirdetmény, nem pedig az ajánló oldal. A hirdetményben van leírva az összes költség.

Továbbá minden banknál kérheted, hogy havi kétszer, de maximum havi 150 ezer forintig a kártyás készpénz felvétel ingyenes legyen bérmelyik belföldi ATMből.


Az egyéb díjakról meg találsz jó kis kalkulátorokat a neten, például

[link]

2015. jún. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kártya általában ne kerül pénzbe, a számlavezetési díjban benne van az ára.
2015. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Az összes hasonló kérdésre a tömör "otp" választ adó kommentelő valószínűleg vagy az OTP-nek dolgozik, vagy csak simán otp márkahívő, de ha megfogadod, akkor nem hallgatsz élből az ilyen tippekre.


Egyrészt, senki nem ismeri fejből az összes bank aktuális ajánlatait, akcióit, másrészt hiába jó ötlet X bankot javasolni, ha mondjuk vidéki valaki és 30km-re van a legközelebbi fiók, míg a konkurencia a szomszédban.


[link]

Ezt nézd meg, de alapjában véve csak tájékoztatónak jó, mivel lehet, hogy egy csomag első blikkre nagyon olcsó, havidíjban, de cserébe magasabb eseti költségekkel kell számolni, és így a végén a drágább lesz az olcsóbb. Az egyéni igényeidet te tudod, ha pl gyakran utalsz, akkor nem biztos, hogy a havi 100 forinttal olcsóbb számlavezetés egy drágább utalási költséggel lesz a jó választás.

2015. jún. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
OTP-vel ne kezdj. A legtisztességtelenebb társaság.
2015. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget,ez első ránézésre sokkal bonyolultabb dolog mint ahogyan én azt elképzeltem...Budapesten lakom,tehát valószínűleg van a közelemben mindenféle bank...19 éves vagyok ha ez számít...egyenlőre a ballagásra kapott 50 ezer ft-omat szeretném így félretenni,később pedig az esetleges részmunkaidős állásom,vagy ösztöndíjam kerülne rá,de ez még a jövő zenéje nem tudom bizrosan hogy mennyi jövedelmem lesz\lesz-e egyáltalán az elkövetkezendő években...úgy gondoltam csak jobb lehet így mintha csak a polcon porosodna(ha már 3 év múlva 50.100 ft lenne belőle nekem az is jó lenne bőven,bár azért nagyon remélem hogy tudok majd hozzá tenni :) ),ráadásul kevésbé csábítana így arra hogy elköltsem...

nagyon várom a további válaszokat,és kérlek úgy magyarázzatok hogy tényleg nagyon nem értek ehhez a témához tehát minden alap fogalmat el kellene nekem magyarázni :)

2015. jún. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!