Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlanyitásban tudnáto...

Paypal számlanyitásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egy hirdetési portálon jelentkezett egy külföldi férfi (Magyarországon él), hogy szeretné megvásárolni az általam hrdetett terméket, de csak paypal-on keresztül tudna fizetni. Sajnos nekem nincs bankszámlám és emiatt nem is nagyon szeretnék nyitni. Arra van lehetőség, hogy nem adok meg saját bankszámlaszámot, hanem ahogy megérkezik a paypal számlámra a pénz, átutalom a testvérrem számlájára, hogy onnét aztán levehessem kártyával?

Köszi a segítséget!


2015. jún. 21. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Abban tudnánk segíteni, de ha csupán ahhoz kell, amit leírtál, akkor sürgősen lebeszélünk téged erről.

Te ugyanis egy nigériai-típusú csaló csapdájába készülsz belesétálni.

Ennek komolya irodalma van a neten, ha nem hiszed, mutatunk neked példákat.

2015. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is utánaolvastam ezeknek az átveréseknek, ezért én biztos, hogy egy forintot sem fizetnék. Több fajta ilyen átverés létezik vagy csak a western unionos amiről én hallottam?
2015. jún. 21. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában a Paypal a menő a csalók körében. Persze valós pénzmozgás nincs. Ha belementél volna, akkor egy ponton kaptál volna egy kamu levelet, hogy a pénz már letétben van, de csak akkor kapod meg, ha megírod a feladott csomag követési számát. Azt pedig csak úgy tudnád, ha elküldenéd. Azzal pedig a csaló megkapná az árut, és te soha többé nem hallanál felőle. Pár hete volt itt egy ugyanilyen kérdés, szerencsére ott is észbe kapott a kérdező.
2015. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Így már biztos nem megyek bele az adásvételbe. Furcsa volt, hogy azt írta, csak így tudja elutalni a pénzt, mert dolgozik és nem ér rá bankaba szaladgálni. Hozzáteszem, hogy ez ma este történt. Elég sürgős neki :)

És nagyon ragaszkodik a paypalhoz. Már az oldalt is belinkelte, hogy regisztráljak :D

2015. jún. 21. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!