Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha PayPal-ra küldünk pénzt,...

Dani20026300 kérdése:

Ha PayPal-ra küldünk pénzt, akkor kb. mennyi idő míg "rámegy" a pénz?

Figyelt kérdés
Van egy Steam nevű program amin játékokat lehet venni (persze Euro-ban) és most regisztráltam PayPal-ra,de mi már kb. 2-3 napja elküldtük a pénzt,de csak tegnap (19.-ém) jött meg az ÜZENET hogy el lett küldve a pénz,de nem tudom mikor lesz rajta a PayPal-on. Válaszokat előre is Köszönöm! :) (Azért nem tudom mert 13 vagyok,szóvaaal... Nem nagyon értek hozzá [A szüleim se] )

2015. jún. 19. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyzet a következő. Csak olyan számláról lehet Paypal fiókot feltölteni, amelyhez tartozó név megegyezik a Paypal fiókhoz tartozó névvel. Tehát a saját neveden lévő fiókodat csak a saját bankszámládról töltheted fel. Ha ez esetleg nem így történt, tehát anyuci/apuci a számlájáról töltött a te neveden lévő Paypalra, akkor nem lesz rajta soha a pénz. Mert ilyet nem lehet.
2015. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 évesen nem lehet paypalod

ha nem azonos a paypalon lévő és a bankszámlához kapcsolódó név, akkor sose fog megérkezni a pénz rá (amúgy kb 5 munkanap)

2015. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Nem az én nevemen van a paypal-on,hanem a szüleimén.

2.Nem az enyém a PayPal,hanem közösen csináltunk egyet.

2015. jún. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!