Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp banknál vettem fel hitelt...

Otp banknál vettem fel hitelt lakás vásárlásra, meg szeretném szüntetni a folyoszámlám. Csekkes befizetés lehetséges?

Figyelt kérdés
Meg szeretném szüntetni a folyoszámlám, mert gyeden vagyok és postás hozza a pénzt de állandoan levonnak nagyon sok mindent,megszüntetés lehetséges?eddig számlámrol vonták le
2008. szept. 2. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Pont ezzel biztosítják be magukat, hogy ők vonják. Ez saját tapasztalat, mi nem választhattunk és az Otp-nél vettünk fel szintén hitelt!
2008. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is úgy vonják!Feltétel volt a hitelnél hogy folyószámlát nyissunk!!!!Én a gyesemet erre a kártyára kérettem direkt ezért hogy ne kelljen minden hónapban pénzt rárakatnom!!!
2008. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod megszüntetni sajna .(
2008. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemtudod megszüntetni.

De az OTP nél szinte bármely banknál jobban megérte volna hitelt felvenni.

Ha érdekel melyik bankoknál lenne érdemes akár még kiváltani irj és talán segithetek.

2008. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!