Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az átutalt pénz elveszik a...

Ha az átutalt pénz elveszik a rendszerben, akkor mi van?

Figyelt kérdés

több, mint egy hete könyörgök már a pénzemért..


állítólag utalták, de nem kaptam meg, telefonáltak és a bank azt mondta "eltűnt" de kiderítik mi történt..


ilyen létezik??


és, ha feltételezzük, hogy tényleg igaz, ha "megkerül a pénz, kinek utalják? befizetőnek, vagy nekem?


egy munkáról van szó, magánszemélynek, írtunk szerződést is, de nem ügyvéd előtt..


2015. máj. 27. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy belföldi átutalásnál ilyen nincs, egyszerűen nem utaltak.
2015. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A penz nem vesz el a rendszerben. Milyen rendes a fizeto, hogy o maga jar utana, felhivja a bankot helyetted, meg hajlandoak kideriteni, hogy mi tortent... :D :D :D
2015. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól átvágtak. Ha van érvényes szerződés akkor mondd hogy polgári perre mész ha nem fizetnek. Küldj postán fizetési felszólítást ajánlottan.
2015. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

" telefonáltak és a bank azt mondta "eltűnt" de kiderítik mi történt" - csak két kérdésem van:

- hány éves vagy?

- még hiszel a mesékben?

2015. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kb 20e Ftról van szó... és nagyon kéne... de még a végén én leszek a k*csög, ezért érdeklődöm, mert nem tudom mi, hogy működik
2015. máj. 27. 10:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred azt, aki utalt, hogy ugyan, küldje át 24 órán belül vagy a befizetés vagy az utalás bizonylatát, ellenkező esetben kénytelen leszel feljelentést tenni.
2015. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyet még soha nem hallottam, egyszerűen nem utaltak
2015. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ismerem őket, és alapból nem feltételeztem, hogy át akarnának verni, ráadásul az is eszembe jutott, hogy velem is előfordulhat, és akkor én sem szeretnék 2x fizetni.pl ha tényleg valami banki hiba történt... ma este is rákérdezek, ha továbbra is "el van veszve", akkor a torkuknak esek..
2015. máj. 27. 11:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Esetleg az lehet, hogy rossz számlaszámra utaltak, de ha nem, akkor nem utaltak.
2015. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
most van egy kis fejlemény.netbankon keresztül utaltak,és úgy veszett el..ma kapták vissza az összeget,állítólag el is küldték újra...kb 2-3 nap míg megjön.hát kíváncsi vagyok.majd megírom mi lett
2015. máj. 27. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!