Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik budapesti Unicredit...

Melyik budapesti Unicredit fiókban vannak a legnormálisabb ügyintézők?

Figyelt kérdés

A Duna Plazában nyitottam számlát, oda is járok, de mindig teljesen kiakadok tőlük, úgy kezelnek, mintha teljesen hülye lennék, éreztetik, hogy úgy gondolják, nem tudom, mit csinálok, ráadásul ma kiterjedt magyarázatot követeltek rá, hogy miért X dolgot akarok csinálni, és miért nem azt, amit ők javasoltak helyette (ráadásul hülyeséget). (Nem kértem tanácsot, eligazítást, semmit.) Fiatal vagyok, de ez nem ok arra, hogy így bánjanak velem, és arra gondoltam, ha van olyan fiók, ahol nem veszik semmibe az embert, akkor inkább oda mennék a jövőben.

Köszönöm előre is.



2015. máj. 11. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A Mammutban lévő fiókkal eddig csak pozitív tapasztalatom van, kedvesek, segítőkészek, percek alatt oldották meg eddig a problémáimat.
2015. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Ment a zöld kezecske.

2015. máj. 11. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szabadság térre járok, igaz csak negyedévente, mert netbankot használok. Nem voltak még rossz tapasztalataim az ügyintézőkkel, kifejezetten kedvesek, mosolygósak.
2016. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!