Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma készítettem egy bankkártyát...

Ma készítettem egy bankkártyát, hogyan juthatnék hozzá előbb a kártyaszámomhoz?

Figyelt kérdés
Ugye a kártyaszám a bankkártyán van,de az csak 2 hét múlva jön meg,addig csak a bankszámlaszámot kaptam meg. Hogyan tudnám megtudakolni ,hogy mi lesz a kártyaszámom?

2015. ápr. 27. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy.
2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem fogod megtudni, amíg nem veszed át!
2015. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik bankban igényelted, de nálunk (erste) rajta van a bankkártyaszerződésen. De amíg nem aktivalod, addig nem tudod használni.
2015. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Erse-nél rajta van?

Lehet, hogy később ha valami módosítást végzel akkor rákerül a szerződésre, hogy melyik kártyához kapcsolódik, de igényléskor nem lehet rajta, hiszen még nincs is meg.


Nem hinném, hogy a kártyaszámot a bank generálja, hanem a Visa vagy a Mastercard.


Amúgy pedig ha kézhezvétel előtt meg is tudnád valahogyan a számát, akkor sem működne, mert inaktív. És aktiválni netes vásárlással nem lehet.


Amúgy melyik bank?

Van bank, amelyik már egy hét múlva postázza.

2015. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!