Segítség! Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Ma rendeltem Ebay-ről 4 telefontokot... mikor fizettem volt 2 lehetőség: mastercard (ami nekem van) vagy paypal... azt olvastam hogy a paypal biztonságosabb. Most, hogy a mastercard utalást választottam, lehet hogy többet vonnak le vagy mi? először rendeltem ebayről.:S


u.i.:bocsi hogy ide írtam ki, de aki tud segítsen légyszíves



2015. febr. 5. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha utaltad akkor elég sokat levonnak.

Viszont a kérdésedből az jön le hogy kártyával fizettél, ez ingyenes.. (Vagyis nem ingyenes, de elhanyagolható amit levon utána kis összegeknél)

2015. febr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként szerintem az Aliexpress sokkal jobb mint az eBay. Olcsóbb és egyszerűbb is. Igaz sokan azt mondják hogy az eBay jobb, de nekem az ali jobban tetszik.
2015. febr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mastercard segítségével 2000 ft értékben, ami nem annyira kis összeg... mégis mennyit vonhatnak le, és ha le is vonnak a 2000 ft-on kívül, be lehet őket panaszolni? ill. esetek hány százalékában történik ilyen, hogy tisztességesen levonnak 2000 ft-ot, de jogtalanul elvesznek még xy forintot mert nem paypallal fizettem?
2015. febr. 5. 01:26
 4/7 anonim válasza:
83%
Ne fossál, nem lesz semmi
2015. febr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem az eBay vonta le tőled, hanem a bankod, ha jól tudom 0,1%-át a fizetett összegnek, ezért mondtam hogy elhanyagolható. És a kis összeget úgy értettem, hogy 100 ezreknél kisebb.. Egyébként ha van netbankod, meg tudod nézni hogy mennyit is vont le pontosan, és hogy milyen árfolyamon váltott..
2015. febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhh, köszönöm szépen.:))
2015. febr. 5. 01:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy akkora cég mint az ebay nem teheti meg hogy jogtalanul vonjon le :D még ha többet is számolnának fel az is le van írva a szerződés kisbetűs részében, ez garantált.
2015. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!