Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelen szabályok szerint az...

Jelen szabályok szerint az OTP-nél lehet hitelkeret emelését kérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a sajnálatos helyzet állt elő,hogy csokkentették a hitelkeretem, és így nem tudtam a fizetésem felvenni. Lehet a mai szabályzat szerint hitelkeret emelést kérni? Hétfőn azért megpróbálok valamit,de ez az emelés téma is érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 10. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A hitelkeretet akkor szokták csökkenteni, ha az eddigieknél kevesebb munkabér megy a számládra. Ebben az esetben nem fogják emelni a keretet.
2015. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor dögöljenek meg.....
2015. jan. 10. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem merítetted volna ki a fizetésed 2-3szorosát akkor nem csökkent volna a keret. Azok akik nem mennek el a maximumig nem kell félniük ettől. Kapsz 100 ezret a hitel 300 ezer előbb utóbb lecsökkentik ha a bank nem látja azt hogy megtérül az általa adott kölcsön.

Aki csak a fizetése 1 vagy 1,5 szeresét veszi így fel azt nem szivatják így.

Emelni nem fog nyilván ha most csökkentette le.

2015. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# nem azt kértem,hogy okoskodj!!!
2015. jan. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!