Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan jöjjünk vissza a...

Hogyan jöjjünk vissza a mínuszból? " A " hitelkeret!

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve mínuszos a bankszámlánk a férjemmel, ami nagyon elkeserít minket. Nem élünk nagy lábon, a fizetésünk ( szerintem ) az átlaghoz képest jobb, mégis hónapról hónapra egyre lejjebb és lejjebb... Nemrégiben lakást vásároltunk, azt hittük vígan megleszünk. Hát tévedtünk. Nagyot. Elég sok a havi kiadásunk, ennek ellenére úgy gondoltuk, hogy minden gond nélkül kijövünk majd a havi keresetünkből. Gyermekünk iskolás, számára is biztosítani kell a megfelelő tanszereket, ruhákat stb. Én hajlok a spórolásra viszont férjem nem. Valahogy őt nem érdekli, úgy van vele, hogy " jaj, más is van mínuszban, talán még többe... " Na ez engem egyáltalán nem nyugtat meg. Ő ugyanúgy csinálja a dolgait, ugyanúgy költ dolgokra, annak ellenére, hogy közös barátaink, ismerőseink, családtagjaink is felhívták a figyelmét, hogy kicsit visszább kellene venni bizonyos dolgokból. Az Ő " hobbija " havi szinten kb 25000. Nekem viszont semmi, én nem járok el vásárolni, fodrászhoz, szoliba, moziba, barátnőkkel beülni bárhová, mert tudom, hogy annyival is kevesebb lenne. Igazából nincs olyan nap, hét, hogy ne mondanám el Neki, hogy legyen szíves lecsökkenteni a havi kiadását ezen a téren, de nem érdekli. Azt mondja, Ő nem fog " vegetálni ", ennyi jár Neki. Ja, jár, csak nem most... Van ötletetek hogyan lehetne észhez téríteni a férjemet, hogy ne ússzunk el még jobban?
2014. okt. 20. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi az a mínusz?

Amúgy meg a kérdésedre a válasz ott van a kérdésedben, a férjednél keressed a problémát!

2014. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kizárólag Ő a hibás, annyi a különbség kettőnk között, hogy nekem nincs hobbim, és ahol tudom, próbálom megfogni a pénzt.
2014. okt. 20. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne költsetek annyit. Mit lehet erre mondani?
2014. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!