Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » (? ) Ebay-szakemberek, kéne...

(? ) Ebay-szakemberek, kéne egy kis segítség! :D (Lent! )

Figyelt kérdés
Lehetséges-e Ebayon keresztül 18 év alatti szeménynek vásárolni a szülők bankszámlája nélkül? Mert ha igen létrehoznék egy saját bankszámlát és feltölteném azt a zsebpénzemmel majd átküldeném playpalra és azzal Ebayról vásárolnék, mert kicsit kellemetlen hogy ha venni akarok valamit akkor mindig szüleimet kell kérnem hogy ők rendeljék meg a dolgot és azt persze kifizetem a zsebpénzemből. Szal Ebayen való vásárlás hogyan oldható meg 18 év alatt? 16/f

2015. jan. 1. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

ha van saját bankszámlád akkor lehetséges :)

2015. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt hogy/hol hozzak létre 18 alatt? van ilyen kiskorúak bankszámlája vagy valami ilyesmi?? :D
2015. jan. 2. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Bemész egy általad kiválasztott bankba és megcsinálják Neked.

Én is 16 voltam mikor számlát nyitottam..kellett diákmunkához

:)

2015. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, meg fogom próbálni, csak eddig én úgy tudtam hogy a 18. életéved betöltése előtt nem nyithatsz számlát. :)
2015. jan. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!