Ki ért Ebayhez?

Figyelt kérdés

aki ért az kérlek írjon nekem egy privátot és linkelje a facebookját lenne hozzá egy nagyon fontos kérdésem!!!:/

leírom ide is de kicsit bonyolultabb... rendeltem egy cipőt ami nem is lenne 73 € de le vett 73 €-t az ebay és azt írja hogy unpaid (a házhoz szállítással együtt sem lenne 73 €) és azt írja nincs kifizetve, de refoundnál meg azt írja hogy nem refoundol viszont nem küldte még el a cipőt és nyitottam paypalen egy disputet (pénz vissza szedést) szerintetek van rá esély hogy visszakapom a pénzemet? a srácnak írtam üzenetet is, hogy adja vissza a pénzt még sem kell a cipő, de nem válaszolt rá..



2014. nov. 10. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ír x összeget és y-t von le az ebay. Valamit nagyon benéztél. Szerintem fusd át még egyszer a történteket és írd le, mert elég zavaros.
2014. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán tedd ki ide a cipő linkjét, nem kell privátkodni
2014. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link] itt a cipő, paypalen a dispute-t már elindítottam de a gyerek semmit nem írt rá még

ezt írja ki: After 11/17/2014 02:20 PST you can escalate this dispute to a PayPal claim

2014. nov. 11. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:

"Shipping: Calculate Varies based on location and shipping method"


Nos ezért fizettél amennyit.

2014. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Privat? Facebook? Mi vaaaan?


Amikor eBayen vasarolsz (buy it now vagy megnyered a licitet) vagy egy gomb, hogy "pay now". Arra kattintva megnyilik egy uj oldal ahol beallitastol fuggoen bejelentkezel a Paypalba, vagy mar be vagy jelentkezve, es latod a teljes VEGOSSZEGET postakoltseggel egyutt! A postakoltseget a rendszer kiszamolja tartozkodasi helytol fuggoen.


Mielott a vegleges OK-ra (pay now) kattintasz, lathatod, hogy mennyi az annyi. Pontosan ennyit es nem tobbet fog a Paypal levenni.


Nincs olyan, hogy veszel egy termeket 100 penzert, rakattintasz, hogy oke, fizetek 100 penzt, es masnap latod, hogy levontak 110 penzt. Legalabbis eBayes vasarlas eseten nincs ilyen!


Elolvastad a gugli bacsi altal mutatott "ebay hasznalat" es "paypal hasznalat" oldalakat? Mert ha nem, akkor nagyon gyanus hogy valamit csunyan beneztel.


Tessek utana olvasni, hogyan kell a ket dolgot hasznalni es akkor a jovoben nem fogsz hibat elkovetni.


Rajossz, hogy a cipo az USAban van, onnan a postakoltseg nem lesz ingyen, raadasul ha a meret rossz, vagy vissza sem tudod kuldeni, mert az elado nem ad "return"-t, vagy visszakuldheted, de a postakoltseget neked kell fizetni. Anyukam 3 zacskos kekszet kuldott boritekban es 3ezer!!! forintot fizetett! Vagyis bazi draga a postakoltseg az USAba! Biztos hogy annyira kell az a cipo neked?

2014. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából nem is ezzel van a baj, hanem hogy unpaidet ír ki amikor megnéztem volt 2 postaköltség, az olcsóbb és a drágább, a drágább 38 $ volt az olcsóbb 18$ és tőlem levett 73 €-t paypalen és UNPAID itemnek jelzi valamiért és én elindítottam egy disputet amire a srác még nem is válaszolt szóval, a cipőt még NEM küldte el ezért kérdeztem hogy visszakaphatom-e még a pénzemet :)
2014. nov. 12. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapod meg, mindenképp vissza fogod kapni a pénzed. Az ebay biztosít erről.
2014. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezért kérdeztem hogy visszakaphatom-e még a pénzemet - en meg ezert irtam, hogy olvasd el a hasznalati utmutatot, mert akkor tudni fogod mi az az ebay buyer protection es nem fogsz butasagokat kerdezni es feleslegesen gyaporitani az osz hajszalaidat az idegeskedessel ;)
2014. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

egy utolsó kérdés ez már PayPalel kapcsolatos :)

Ugye nyitottam a duspitet, na és ott írja: After 11/17/2014 02:20 PST you can escalate this dispute to a PayPal claim


szóval akkor 17-én visszakapom HA megegyeztünk a sráccal ebben hogy vissza adja igaz?

2014. nov. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!