MuSky kérdése:

200ezer ft-os hitelt?

Figyelt kérdés

új asztali pc-t vennék 200.000 Ft körül részletre de az olyan computer boltokban vagy ebshopokban ahol van részletfizetési lehetőség ott nagyon magas áron adják.

akár 1.5 annyiba kerülnek mint pl az iponon vagy pcxen.


van olyan banki hitel amit megéri felvenni emiatt?


olyasmik keresek ,mint pl.:

200ezer, havonta 10%ra ami jelen esetben havi 20e lenne.

plusz még 10% thm mondjuk.


létezik ilyesmi?



2014. dec. 16. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Miért borítékolod, h nem fogja megkapni? "


azért mert ennyit a provident nem ad ki olyannak akinek az az első hitele náluk..csak akkor ha valami bitang jó fizetése van..de akkor meg felesleges a hitel..


80-90 ezret minden jöttmentnek adnak..

2014. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne tragédia, hogy előbb veszem meg a terméket, és utólag fizetem ki?

Kikérem magamnak ezt a lealacsonyító, flegma stílust.

Nem 6 általánossal rendelkező bodzaszedő vagyok, aki gondolkodás nélkül veszi fel a hiteleket és nem tudja visszafizetni. Tanult, képzett, stabil munkahellyel és közepes jövedelemmel rendelkező adófizető vagyok, semmi tragikusat nem látok abban, hogy hazaviszek egy olyan laptopot, amit utána havi szinten törlesztek.

Már ne is haragudj, de rohadtul nem emiatt tart ott az ország, ahol tart, hisz mégiscsak kifizetem azt a dolgot, és így mindkét fél jól jár.


Az pedig igen nagy butaságra utal, hogy szerinted csakis előzőleg összegyűjtött, már meglévő pénzből lehessen bármit is venni. Akinek nincs lakása, nem örököl, mint nagyon-nagyon sok ember (köztük én is), tegyen félre 15-20 évig, hogy lakást tudjon venni, de mivel addig is élni kell valahol, fizessen havonta albérletet, ami lazán megvan egy havi törlesztő. Így 15-20 év alatt nem egy, hanem 2 lakás árát csengetné ki az ember - ha bírná. Miért ne vehetnék fel hitelt, ha tudom fizetni, és utána a sajátomat fizetem, nem pedig hosszú távon fizetek a máséért, miközben gyűjtök egy sajátra?

Ugyanez a kérdező számítógépével: ha most egyben nincs pénze, akkor gyűjthet hosszú hónapokig, de addig nem lesz ám gépe, min dolgozik, netezik, játszik, csinál bármit? (ha nincs)

Gyűjtsön, hogy majd legyen egy gépe, ahelyett, hogy most hazavinné a gépét, és utána fizetne?

Nem kell mindenkit így ledegradálni, nem mindenki idióta, hozzá nem értő, vagy gazdag elkényeztetett hülyegyerek. Megnézném, hogy ha neked semmit nem tolnak alád a szüleid, mindenre gyűjtesz-e, ki bírod-e várni, hogy összegyűljön egy lakás, egy autó, bármi.

Persze biztos vagyok benne, hogy te semmit nem kaptál az élettől és mindent magadnak teremtettél elő... mint a mesében.

2014. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jöttment, és jövedelemvizsgálaton estem át, bankszámlakivonattal, hivatalos formában.

Menj el üzletkötőnek a Providenthez, hisz jutalékot kapnak a kihelyezett hitelekért.

Adj minden jöttmentnek hitelt, és 2 nap múlva páros lábbal rúgnak ki.

Nem adnak minden jöttmentnek SEHOL, nem kéne mindig az általánosságok mögé bújni, tudás és tapasztalat nélkül.

Nagyon sok ember bebukja még az 50 ezres Providentet is, mert a semmire nem adnak, kicsit tájékozódni kellene, mielőtt hülyeséget írsz.

Ha már ilyen nagyon nagy tudós vagy, egyebet ne is tegyél, csak ezen az oldalon keress rá a Providentre. Sokakat lebeszélnek róla, mert aki gyesen van, vagy munkanélküli, vagy eleve semmi jövedelme, az nem fogja megkapni a nagy büdös semmire.

2014. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Menj el üzletkötőnek a Providenthez, hisz jutalékot kapnak a kihelyezett hitelekért. "


nem az üzletkötők döntik el hogy kaphatsz e hitelt ......

2014. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
és igenis a provident minden jöttmentnek ad simán 100 ezer alatt otthoni szolgáltatással...
2014. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

de bizony az üzletkötők döntik el, egy kedves ismerősöm csinálta.

te talán ott dolgozol, hogy ennyire jól tudod?

mert nagyon úgy tűnik, hogy semmi tapasztalatod nincs, csak innen a netről szedted össze. (már ha ugyanaz a válaszoló vagy).

Én vettem fel tőlük hitelt, innen ismerem ezt az oldalát. Az ismerősöm tapasztalatából a másik oldalát. A legtöbb ember meg hall valamit a huszadik szomszédtól, és azt készpénznek veszi, holott fogalma sincs az egészről, így gyakran olyan hülyeségek terjednek szájról szájra, amik meg sem közelítik a valóságot.

2014. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most látom csak, te mindenben ilyen tájékozott lehetsz, kemény 36%-os hasznos válaszadási statisztikával. Megéri rád hallgatni. :)

boldog karácsonyt. :)

2014. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!