Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A munkatarsaim kaptak fizetest...

A munkatarsaim kaptak fizetest, en miert nem?

Figyelt kérdés

Volt akinek mar delelott 10 orakor rajta volt a fizetese tegnap, mindenki megkapta csak en nem. Rajka es videke takarekszovetkezetben van a szamlam

Miert nem jott meg? Mikor jon meg?


2014. dec. 6. 07:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Inkább a saját bankoddal van a gond.

Ha 9-kor elutalta a cég, akkor valószínűleg a takarék már nem könyvelte le, mivel pénteken csak 1-ig vannak nyitva.

Nálunk is mindig a takarékos számlákkal van a gond. Aki ugyanannál a banknál vezeti a számláját, mint a cég, annak szinte azonnal ott van a számláján az utalás.

A céges bulira meg nem tudom, miért kell pénz, ott nem a dolgozók szoktak fizetni.

2014. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
29%

Egy céges bulira igenis kellhet pénz, nálunk pl. svédasztalos vacsora van, de az italfogyasztás önköltséges. Kellemetlen lehet egy pohár ásványvízzel kihúzni az estét, mikor más whiskey-t iszik.

Nekem se lenne pénzem fizetés előtti napon bulizni, szóval megértem...

Főleg meg ha gyereke van, és Mikulás-csomagot kell venni. Az sem 300 ft.

Ja, a céges buli: sokszor örülni kell, ha egyáltalán van, és ha van ebéd v vacsora, és jó a hangulat, akkor utána a kollégák elmennek kocsmázni, biliárdozni, bowlingozni, stb, ez is költség, nem sok cég állja még ezt is.


Hétfőn fogod megkapni. Azt tudom tanácsolni, hogy ha ez 1nél többször előfordult már, és nincs annál a tak.szöv.-nél hiteled, vagy bármi, ami odaköt, akkor nyiss egy számlát az Ersténél, és a másikat szüntesd meg.

Akinek hó végén (ill. bármikor a fizu előtti napokban) már nincs pénze, annak nagyon sokat jelent, hogy 1-2-3 nappal később kap fizut. Én megértem. Amúgy erstés vagyok, nem rossz bank ez, a kp-felvétel nem csak erstés automatából ingyenes, hanem az összes tak-szöv.ösből is, van köztük egy szerződés. Számla meg van többféle, ki tudod vlasztani, hogy neked melyik kedvező.

2014. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!