Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Paypass-os fizetést ugye...

A Paypass-os fizetést ugye köteles megkérdezni az eladó/pénztáros?

Figyelt kérdés
Erste WizzAir kártyám van, nem kapok sms-t a paypass-os fizetésekről, kivéve a McDonalds-ban. Ezek az összegek később kerülnek könyvelésre, és 1 héttel később jön az sms, hogy x összeg az egyenlegem, most már rájöttem miért. Mivel eddig nem tudtam ezt, nem figyeltem ha fizetek, de most látom, hogy nagyon sok helyen elveszik a kártyát, és lehúzza paypass-sal. Én tudom rosszul, vagy ugye köteles megkérdezni az eladó, hogy mehet-e paypass-sal vagy rendesen szeretném? Ha szólok, hogy legközelebb kérdezzen meg, húzza a száját mindegyik. Ilyenkor mit lehet tenni? Van értelme panaszkönyvvel szórakozni a sokadik alkalom után is?
2014. okt. 21. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

" Van értelme panaszkönyvvel szórakozni a sokadik alkalom után is?"


Az égvilágon semmi értelme.

2014. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mit problémázol ennyit, amikor átadod a kártyádat, akkor mondd meg, hogy nem PayPassal akarsz figyelni.
2014. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igazán segítő kommentedet drága utolsó.
2014. okt. 21. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass még egy paypassos kártyát, és amikor paypassal lehúzzák szólj, hogy ácsi! Sztornozzák, mert te renedsen szeretnél fizetni, és odanyújtod a másikat. Aztán amikor megkapod a számlát, sztornóztasd megint mert azzal a kártyával paypassosan szeretted volna. Persze előre ne szólj nekik soha, inkább írj a panaszkönyvbe
2014. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!