Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 500. 000ft-ot OTP bankban le...

500. 000ft-ot OTP bankban le tudok venni egyszerre? Automatán éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem automatából nem lehet ennyit egyszerre levenni. Az egyszeri kivét az automatákban 200e körül van. De ha a kp felvételi limited legalább 500e, akkor 3szori felvvéttel elméletileg meg tudod tenni. Ha saját bank ATM-ből veszed fel az olcsóbb, az idegen bank ATM nagyon drága.
2014. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A számlacsomagodhoz tartozó Hirdetményben találhatod meg, hogy mennyibe kerül a papír alapú KP felvétel és mennyibe az automatánál. Döntő többségben az utóbbi sokkal olcsóbb még akkor is, ha több részletben tudod csak kivenni a pénzt az automatából.
2014. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 belapus ***** válasza:

Automatából felvéve, havonta az első két tranzakció - 150 000 forint összértékig - ingyenes.Ez független attól, hogy melyik bank automatájából történik.Előzetes föltétel: nyilatkozni kell, az ingyenes készpénzfelvételi szolgáltatás igénybevételéről.

Utána: saját banki automata esetén tranzakciós adó, más banki automata esetén egyéb plusz költségek is rárakódhatnak a 150 ezer feletti részre.

2014. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha bemegyek a bankba, az ügyintézőnél le tudom egy összegben venni? ott hogyan számolnak díjat ilyen esetben.?
2014. okt. 4. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ a banktól és a számlacsomagtól is, de:


Bankfiókban a legdrágább!!


A legtöbb ATM-ből egyszerre max.200e vehető fel,

a CIB-nél is 200e a max., illetve néhány kiemelt ATM kiad 400ezret.

Az Unicredit atm-e változó, a Raiffeisen 800ezret is kiad (pontosabban 40db bankjegyet, 40x20000).


Én az ingatlanvásárláskor CIB-esként is a Raiffeisen ATM-ből vettem fel, mert így is jobban jártam.


Tanulmányozd át a számla és bankkártya kondíciós listáját.

(az Otp-t is megtalálod neten)


A készpénzfelvétel elött, ha ATM-ből veszed fel, ne felejtsd el a bankkártya készpénzfelvételi limitet megemelni!

2014. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én vettem a lakásomat, tök egyszerűen megúsztam ingyen a kp felvételelt. Sajnos nagyon drága lett volna másképp! (egyébként az Otp atm 300.000Ft-ot ad le egyszerre). Szóval le kellett volna vegyek a számlámról 7.200.000Ft-ot és horrorisztikus árat mondtak rá. Így megszüntettem a számlám(az ingyen van!), és olyankor kiadják a rajta lévő összes pénzt. Ahogy megszüntettem utána azonnal nyitottam egy másikat. Ezt egy Otp-nél dolgozó barátom ajánlotta, és bejött, mivel a nyitás is ingyen van! Igaz ott voltam 1 órát, de ingyen vettem fel a saját adózott pénzemet. Ha már levonták az éves kártya díjat, azt is vissza adják! Szóval ez tényleg ingyenes. Ha van 1 szabad órád, akkor te is feltudod venni ingyen a pénzed!Ez még egy működő kiskapu!
2014. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már vettem fel többször is 500 ezret OTP ATM-ből (20 ezreseket adott ki). Számlától, kártyatípustól függ, meg a megadott limittől. Szóval az OTP-nél nem csak 300-at ad ki a gép.
2014. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Honnan van neked annyi pénzed és mire kell?
2020. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!